Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ribi

    nagyúr

    válasz IIIstIII #472 üzenetére

    altalaban az alaplaphoz is adnak drivert, azt is erdemes leszedni hatha segit rajta. Dualban valoszinu gyorsabb lenne, de igyis 30%-al gyorsabb a ramod szal mar most is jobb eredmenyeknek kellene lenni a teszteknel.

    Problema nemottvan hogy mennyivel olvas a meo hanem hogy a cpu tesztben miert lassabb ennyivel csomo teszt, pedig ugyanolyan Frekin megy, csak meg a korites is jobb.

    [Szerkesztve]

  • mycso

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz IIIstIII #472 üzenetére

    milyen drivert lehete felrakni?
    Alaplapi chipset driverre gondoltam.

    dual lenne akkor gyorsabb lenne?
    Ha duálban menne 2 ram, akkor gyorsabb lenne!
    Bár ez a cpu tesztekre nemhat ki olyan nagy mértékban.

    ti már hozzá vagytok szokva a jobb cuccokhoz
    LOL :Y
    erre csak ennyit

    ezért tűnik nektek kicsinek ez az elavult technológia eredményei
    A procidat egy 2.66-os alaponjáró celeronD-hez hasonlítottam /nem dualcore-okhoz/ --> és erre írtam, hogy a tiéd húzva hozza a celeron alap eredményeit /s478-as celeron + i865pe lap/

    pl a mem olvasás 2000nél volt szal sztem nem rosszak ezek az eredmények
    nagyon is rosszak :(
    Van egy i865pe + nothwood celeron 2.6GHz /400fsb/ + duálban a ramok 266MHz-en 3086MB/mp eredményem. /tehát hót alapon/
    De ezt éppen lehet ráfoghatjuk a duálra /bár kétlem, hogy ennyi lenne a különbség/
    Van egy másik is: CeleronD 2.25GHz + i865pe + duálban a ramok 333MHz-en 4165MB/mp


    mod.: ja és még mindíg fogalmam nincs, hogy miért csak ennyit kapsz --> bár ezt a duálos dolgot mindenképpen kipróbálnám, és a chipset driverekkel is szórakoznék picit esetleg win reinstall

    [Szerkesztve]

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák