Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    válasz mckay #35269 üzenetére

    Igen, az imént megmértem három mérővel is.
    Fast.com: 2,9Mbps, speedtest.net pesti szerverrel: 5Mbps/1,5Mbps, UPC mérője: 15Mbps/1,5Mbps. Persze ugyanazzel a kábeles nettel.
    Az IP címem whatismyip szerint:
    89.147.106.xx
    City: Budapest
    State: Budapest
    Country: HU
    ISP: On Line System KFT.
    ...ha ez nektek mond valamit.

    Vettem a fáradságot, és felmentem a padlásra, bekötöttem vissza a Telekom ADSL netjét, szerencsére még élt a felhasználói nevem. Megnéztem párhuzamosan a letöltéseket, az ADSL mindenhol hozta a 10 megát, a kábelnet pl nvidia drivert most 10 körül töltött, de Viber telepítő megint 100kb/s körül jött csak, DSL-en ez is 1Mbps-mal jött folyamatosan.

    Most mondjatok erre valami biztatót, mert a fast.com is keveset mér, még a speedtest-nél is kevesebbet. Mit tudok tenni azon kívül, hogy téglánként hordom el a szolgáltató épületét? Mert hogy ez így nem fog maradni, az biztos! Én nem várok egy Mozilla frissítésre 20 percet, vicc az egész. Néhol még a garantált sávszélességet sem éri el a letöltésem, ne tereljenek, hogy az a másik oldal sebességétől függ, amikor egymás mellett 2 notival teszteltem ugyanonnan a letöltést, és a DSL hozta szépen, a kábeles meg csak vánszorgott.

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák