Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz Gubek-Einste #34881 üzenetére

    Köszi, de ennyire nem bonyolult a dolog. T-Home-os vezetékes net, a vezetéket még szerintem a monarchiában, Ferecjóska alatt ;] rakhatták le, egyébként egy 30/5-ös csomag. Semmi router, meg egyéb ilyen úri huncutság nincs, így az antennás megoldás se érdekel. Van egy SISCO-s modem, az abból kijövő madzag van bedugva az alaplapi LAN portba, és ennyi.
    Sajna nagyon nem stabil a net, gyakran vannak rövid, 2-3 perces kimaradások, a multis játékokban komoly laggok, stb. Tudom, hogy ez alapvetően a netszolgáltatás minőségével függ össze alapvetően, de úgy vagyok vele, hogy amiről én tudok tenni, azt megteszem.
    Ezért keresnék egy egy kicsit komolyabb minőségű hálózati kártyát, amit hosszabb távon is tudnék használni, majd alaplap csere esetén is. Tehát nem ilyen 2-3 ezer Ft-os zs kategóriás tescos cuccra gondolok. Amit rászánnék a projektre olyan 12-13 ezer Ft, ehhez kellenének javaslatok.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák