Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Soma01 #31496 üzenetére

    Egyelőre annyit értem el, hogy meg lehet nyitni egyszerre három stream-et és nem feltűnően hibásak, de ha megmozdul egy kutya, akkor azért látszik, hogy kicsit darabos és néha átvillan az egész képkocka szürkébe.

    Inkább pont azon gondolkozom, hogy korlátozni kéne a sávszélt, mert arra nincs igazán szükség, a packet loss és/vagy latency lehet inkább érdekes (de utóbbi akkor is nő, ha előbbi miatt [akár többször] újra kell küldeni egy csomagot). Alacsonyabb sebességeken elvileg magasabb lehet a txpower is (így jobb lehet a jel/zaj viszony, ha ez épp [is] a gond) és attól függetlenül is jobb eséllyel ér célba épségben egy csomag (bár ennyire nem értek a WiFi-hez, hogy pontosan miért is, de ezt már sok helyen olvastam és láttam is, hogy hiba esetén mindig alacsonyabb rátán próbál újraküldeni, gondolom nem olyan "sérülékeny" a kevéssé komplikált moduláció?).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák