Új hozzászólás Aktív témák

  • Arthodaimon

    újonc

    Sziasztok!

    Új vagyok itt, ha rossz helyre írok, akkor irányítsatok a megfelelő helyre! Hálózatépítésben kérnék segítséget. Adva van 1 db UPC adsl internet előfizetés, ami eddig egy sima TP link TL-R460 routerrel volt elosztva a két gép között (mindkettő Win7 64bit) és működött. Látták egymást a gépek. Mi egymás mögötti házakban lakunk, és amikor kellett nekünk wifi, vettünk egy Tp-link wifi routert és betettük a hátsó gép "elé". ment a wifi, de az istenért nem bírtam a hálózatot rendesen beállítani, most csak az első gép látja a hátsót, fordítva nem. Mivel most már az első házba is kellene wifi, de a hátsó nem ér el odáig, pont nincs már vétel, vettünk egy másik wifis routert, TP-link TL-WR840N-t. Az alap nem wifis routert erre szeretném lecserélni. Hogy kellene beállítani, hogy a gépek megint lássák egymást, és mindkét házban legyen saját wifi, windowson belül mit kell állítani, vagy megnézni, hogy működjön a hálózat rendesen. Amatőr vagyok, ha valaki hülyebiztosan leírná, mit kell tennem, mire kell figyelnem nagyon hálás lennék!

    Köszi a segítséget!

    Arth

    Emié a világ! (Emese a lányom)

Új hozzászólás Aktív témák