Új hozzászólás Aktív témák

  • tipikus user

    újonc

    Helló. Elnézést, ha rosszul használok egy-két kifejezést, nem vagyok profi, ezért is kérek segítséget.

    Másik laptopról, amivel ugyanezt a hálózatot használom nem tapasztalom ezeket a problémákat:

    A flash videók nem töltenek be, megakad lejátszás közben a kép és onnantól semmi vagy el se indul, néha meg bezöldül;

    A weboldalakon a képek nem jelennek meg vagy teljesen szétesnek és még úgy is lassan töltődnek be;

    A google kereső néha jó, "meghülyül", beírom a szöveget, és orrba-szájba "frissítgeti" magát, félpercen belül húszezerszer elküldi a kérést, aztán végül kóddal kell igazolnom, hogy ember vagyok;

    A böngészőkből indított letöltésekkel is gond van, mindegy melyik böngészőt használom, megakad - ezért a bővítményeket sem tudom frissíteni.

    Torrentezni viszont gond nélkül tudok, az internetelérésem "folyamatos"-nak látszik.. A vírusírtóm is gond nélkül frissít. (vírust nem találtam)

    Szeretném elkerülni a windows telepítést. Nincs esetleg valami ötletetek, hogy mi okozhatja a gondokat és hogyan tudnám megoldani? Előre is köszönöm. :))

Új hozzászólás Aktív témák