Új hozzászólás Aktív témák

  • anorche1

    őstag

    Sziasztok!

    Szeretnék egy mastercardos bankkártyát, amit a paypelhez tudok csatolni. 18 vagyok, és a 14-24 éveseknek szóló junior számlacsomagot nézegetem, de nem minden egyértelmű. Én csak arra használnám, hogy időként bemennék az otp -be, hogy tessék itt van x forint, tegyétek már rá a kártyámra, ami ha megérkezik, paypel -en keresztül már költeném is el.
    Lakossági fizetési számlák (bankszámlák) kamatai és díjai 2016.03.01-től című pdf -ben ha jól látom, akkor havonta nem vonnak le pénzt, és 1db kártya is ingyenes. Azt nem tudom, hogy ha a bankból készpénzt rakok rá, akkor annak van valami költsége? Ez is átutalásnak számít? Vagy ez az OTPay pénzküldés?
    És ha össze kapcsolom paypal -lel, és így azzal veszek valamit, akkor annak van valami plusz költsége?

    A célom az lenne, hogy interneten tudjak vásárolni paypal -lel, mindenféle lehúzások nélkül. Csak erre kellene a bankkártya, nem akarok azzal pénztárnál fizetni, arról pénzt levenni, más kártyára átutalni, csak paypal -en keresztül vásárolni.

    "It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

Új hozzászólás Aktív témák