2015. augusztus 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP topic

(#1851) pietrasko válasza fgabor87 (#1850) üzenetére

pietrasko
(őstag)

Szia!

Jelenleg csak űrlapokon keresztül tudsz utalni.
Feltehetőleg azért nincs jogosultságod, mert nem megfelelő a SMS biztonság.
Legegyszerűbb ha belépsz:
Beállítások(jobb felül)
Mobil Alárás beállítás(bal menüben)

S itt beállítod, hogy utalásokhoz kelljen SMS, utána mennie kéne.

(#1852) nuri válasza fgabor87 (#1850) üzenetére

nuri
(tag)

Szerintem majd hétfőn lesz teljesen aktív.

(#1853) fgabor87 válasza pietrasko (#1851) üzenetére

fgabor87
(kvázi-tag)

Köszönöm. Valóban tranzakciókra nincs beállítva sms kód, csak a bejelentkezéshez. Régebben volt egy Jump számlám, annál is csak a belépéshez volt, és akkor még engedte az utalásokat.
Felvettem gyorsan egy új űrlapot, arra kaptam sms kódot is, és utána már tudtam utalni.

De érdekes, mert még régen a belépéshez kötelező volt az sms kód, most az alapból nem is volt bekapcsolva. Ezek szerint most már a tranzakciókhoz kötelező?

(#1854) szabogabor10 válasza fgabor87 (#1853) üzenetére

szabogabor10
(őstag)

A nem űrlapos utalásokhoz kell kód.

Apple iPhone 5s 32 GB Space Gray -- iPad Air 2 64 GB Wi-Fi + Cellular Space Gray - Sony CMT-G2BNIP HiFi with DAB+ and AirPlay™

(#1855) pietrasko válasza fgabor87 (#1853) üzenetére

pietrasko
(őstag)

Sok kombinációt enged jelenleg az OTP.
De azért a pénzed védve van...

(#1856) fgabor87 válasza szabogabor10 (#1854) üzenetére

fgabor87
(kvázi-tag)

Köszönöm mindenkinek. :)
Bekapcsoltam a tranzakciókhoz az sms kódot, és most már valóban enged mindent. Megspóroltatok nekem egy fölösleges bankba menést. :)

(#1857) Dr.Zoo

Dr.Zoo
(senior tag)

Sziasztok!

Kérdés:
Tavaly átléptünk Asszonnyal egy új számlacsomagba, konkrétan ebbe.
Nemrég kaptam egy e-mailt a "személyes Ügyintézőmtől", hogy ugye tudom, miszerint 35 éves koromtól a számla automatikusan figyeli a havonta beérkező zsetont, és ha nem éri el a 350 ezer NETTÓ átutalást, akkor eléggé "megnő" a számlacsomag díja.
34 éves korig 200 ezerig jó vagyok itt, viszont fogalmam sincs, hogy mibe-hová-kihez kellene átmennem.
Jövő áprilisig van időm, addig kell kitalálnom valamit.

Előre is köszönöm.

Üdv:

Z

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#1858) canniball válasza Dr.Zoo (#1857) üzenetére

canniball
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nem tudom mik az elvárások, de a Simple csomag 150 ezertől "ingyenes" (35 év felett természetesen).

Garis 23"-os fHD IPS TV-monitor eladó: http://tinyurl.com/krzt5gj *** Only the good die young...

(#1859) Dr.Zoo válasza canniball (#1858) üzenetére

Dr.Zoo
(senior tag)

Sok nincs, havi szinten ki tudjam venni a fizum.
Minnél olcsóbban. Ennyi.

Köszönöm, megnézem.

Szerk.: Váci vagy? Én Újtelepi, egyszer ütközhetnénk egy jó KV-ra. Én állom. :D

[ Szerkesztve ]

(#1860) pietrasko válasza Dr.Zoo (#1857) üzenetére

pietrasko
(őstag)

Simple esetén nincs társtulajdonos, ha jól tudom.
Csak társkártyát lehet igényelni, de 1 Simple csomag 1 ember nevére szólhat
Ha a párod is és te is teljesítitek a minimálbér(35 éves kor felett nettó 150ezer) feletti bérátutalást, és fontos, hogy mindkettőtöknek a nevén legyen, akkor mindketten nyithattok egy Simple csomagot.

Ha nem akartok(nem tudtok) mindketten Simple csomagot nyitni, esetleg a Tempo vagy Net csomag lehet jó, ahol mindketten tulaj/társtulaj szerepeltek a számlán.

(#1861) Dr.Zoo válasza pietrasko (#1860) üzenetére

Dr.Zoo
(senior tag)

Szia!

Én teljesítem a 150-et, de az Asszony nem.
Elkezdtem tanulmányozni az FHB ajánlatát, de az itt off topik.. :)

Köszönöm a segítséget!

Üdv:

Z

(#1862) albiosz válasza Dr.Zoo (#1861) üzenetére

albiosz
(senior tag)

Simple részemről is ajánlott. Nálunk is közös használat van, asszony fizuja is ide érkezik, minden gond nélkül. Kutya nem nézi, hogy tulajdonos-e. ;)

De ha 35 alatti, akkor nyithat ő is egyet, addig csak minimálbér beérkezését várja a rendszer.

(#1863) canniball válasza Dr.Zoo (#1859) üzenetére

canniball
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nekem a havi 150k-s limit bőven elég, így azt sajna nem tudom megmondani felette mennyibe fáj a kivétel.

Nem váci, csak melletti. ;)

Garis 23"-os fHD IPS TV-monitor eladó: http://tinyurl.com/krzt5gj *** Only the good die young...

(#1864) icecave

icecave
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Sziasztok!

Egy ideje Simple csomagom van, fizetem az online tranzakciós csomagot is. Kezdetektől emiatt ingyen volt az utalás, erre ma utaltam 6000-et belföldre, (cib), és látom, levont érte 18 ft-ot ("'eseti megbízások költsége" címen). Nem erről a 18 ft-ról van szó, hanem arról, hogy ez eddig ingyen volt,hisz az online tranzakciós csomag havidíja tartalmazta ezt. Akkor ez most hogy van? Kedvük szerint váltogatják a dolgot? Hol vannak a friss tarifák akkor? A végén kiderül, hogy lassan drágább lesz mint bármelyik csomag, mert még havidíjat is fizetek olyanért amiért ugyanúgy felszámolnak díjat, max. kevesebbet?

PSN: icecave_HU

(#1865) albiosz válasza icecave (#1864) üzenetére

albiosz
(senior tag)

Hány tranzakciód volt ebben a hónapban? Abban a csomagban csak az első 5 díjmentes.

(#1866) icecave válasza albiosz (#1865) üzenetére

icecave
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ezt sem tudtam (apróbetűs gondolom :D), nem tudom, ebbe a bankon belüli is beleszámít-e, de tény,hogy most a hónapban többet utaltam, mit átlag szoktam, szóval túlléptem akkor. Köszönöm az infót.

PSN: icecave_HU

(#1867) albiosz válasza icecave (#1866) üzenetére

albiosz
(senior tag)

Beleszámít a bankon belüli is. Kivéve saját számlák közötti.

szerk.: egyébként nem tudom milyen volumeneket utalsz, de most év végéig díjmentes a "sima" tranzakciós csomag, ott nem darabszám limit van, hanem 250 000 HUF összeghatár. Érdemes lehet megfontolni a váltást erre, ha inkább kisebb összegeket utalsz.

[ Szerkesztve ]

(#1868) trassher

trassher
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Sziasztok!
Ezt az sms-t most este kaptam. A kérdésem csak annyi lenne hogy ez mi akarna lenni?

Légy mindig önmagad, kivéve ha lehetsz Batman is. Akkor inkább mindig legyél Batman. -Lumia 720-

(#1869) Keem1 válasza trassher (#1868) üzenetére

Keem1
(őstag)

Kártya éves díja szvsz.

Samsung Galaxy S4 LTE+ (I9506) | Nexus 7 (2013) | Dropbox regisztráció: http://http://goo.gl/6rOnTn Mindketten +500 MB-ot kapunk. Te is, én is.

(#1870) trassher válasza Keem1 (#1869) üzenetére

trassher
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Eddig havonta vonta le a használat díját. Igazából csak azért lepett meg mert utálom a kártyás fizetést, épp ezért nagyon ritkán használom. Csak ha neten keresztül vásárolok. Azért köszi az infót. :R

Légy mindig önmagad, kivéve ha lehetsz Batman is. Akkor inkább mindig legyél Batman. -Lumia 720-

(#1871) nuri válasza trassher (#1870) üzenetére

nuri
(tag)

Ha már létezik a kártya akkor van éves díja.

(#1872) trassher válasza nuri (#1871) üzenetére

trassher
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Létezni létezik de ritkán használom. Egyetem miatt kell igazság szerint csak, amit tudok kp-val intézek.

(#1873) dokee78

dokee78
(PH! félisten)

OTP honlapján csak akkor tudok utalási űrlapot létre hozni,ha egyből utalok is?
Nem lehet olyat,hogy csak kitöltöm és mentem?

2014.11.24. † † † elhunyt Integra fórumtárs † † †

(#1874) Keem1 válasza dokee78 (#1873) üzenetére

Keem1
(őstag)

Az a mentett űrlap, később csak ki kell választani és mehet az utalás.

Samsung Galaxy S4 LTE+ (I9506) | Nexus 7 (2013) | Dropbox regisztráció: http://http://goo.gl/6rOnTn Mindketten +500 MB-ot kapunk. Te is, én is.

(#1875) dokee78 válasza Keem1 (#1874) üzenetére

dokee78
(PH! félisten)

Egy mentett űrlapom van.
Azt akartam módosítani,de ha a tovább gombra megyek akkor már az utalás jön és az SMS kódot küldi.
Mentés gomb nincs!

(#1876) Keem1 válasza dokee78 (#1875) üzenetére

Keem1
(őstag)

Űrlap karbantartásnál tudod módosítani vagy utalás nélkül újat létrehozni.

#1877 dokee78: ok ;)

[ Szerkesztve ]

(#1877) dokee78 válasza Keem1 (#1876) üzenetére

dokee78
(PH! félisten)

Köszi,ha haza értem megnézem! :R

(#1878) albiosz válasza albiosz (#1846) üzenetére

albiosz
(senior tag)

Be is terhelték a 6. költségét. Megírtam már nekik júli vége felé a problémát (előjegyzett költség volt), akkor leráztak, hogy várjuk meg amíg végleges lesz a terhelés. Kaptak megint egy levelet. :)

De ennél nagyobb fejetlenség is mutatkozik náluk. Pár hete megírtam nekik a direkten, hogy külföldön leszek és lehetséges, hogy használom majd a kártyát. Gondoltam ez a csatorna megfelelő. ha már a simple egy online bankolásra nevelő csomag, ahol kvázi bünti jár a telefonos vagy fiókos ügyintézésért. Egyszer csak hív egy bársonyos hangú hölgyike, beazonosít és közli, hogy hát bocs, de a külföldi költést ugyan jelezzem már légyszi az xy telefonszámon. Mondom ok, felírom. Utána pedig át is ment szépen keresztértékesítésbe. Nem nagyon örült mikor jeleztem, hogy egy másik bank kártyájához van egész éves ingyenes utasbiztim. Nem is hívtam a másik számot és inkább használtam az említett másik kártyát. Érdekes, nekik tökéletes volt, hogy online írtam 2 sort a külföldi kártyahasználatról. 3 bankkal állok kapcsolatban, 2-nek elég, az otp-nek nem.

Az ilyen apróságok miatt fikázzák szerintem sokan az otp-t. Bár nekem különösebb bajom nincs velük. A simple pl. egy jó konstrukció, csak kellene egy kis profizmus.

(#1879) dokee78

dokee78
(PH! félisten)

Ha regisztrálok és letöltöm Androidra az OTP Smartbank alkalmazást,egyszerűbb lesz az utalás mint gépen?
Mert ugye PC-n be kell írni minden alkalommal a 3 adatot. (azonosító,számlaszám,jelszó)
Van valami pénzbeli hátránya az alkalmazásnak?
Be kell menni aktiválni a Smartbank szolgáltatást?

(#1880) pietrasko válasza dokee78 (#1879) üzenetére

pietrasko
(őstag)

Mint böngészőben is a SmartBank Appan is el lehet menteni az azonosító és számlaszámot, s csak a jelszó beírásával is be lehet lépni.
Van egyszerűsített belépés, ilyenkor nem jön SMS, de csak űrlapokra lehet utalni.
Vagy van SMSes belépés, akkor bárhova lehet utalni.

SmartBankot OTPDirekten is lehet aktiválni(nincs külön díja), ha valamikor lesz egy új számlád, akkor ki-be kell aktiválni, a SmartBankot, hogy ott is megjelenjen.
Nincs extra költsége, annak, ha SmartBankot használsz.

(#1881) dokee78 válasza pietrasko (#1880) üzenetére

dokee78
(PH! félisten)

:R
Csak űrlapról utalok.

[ Szerkesztve ]

(#1882) Keem1 válasza dokee78 (#1881) üzenetére

Keem1
(őstag)

Úgy gyorsabb telóról/tabletről, mint pc-ről. Rengeteget haszálombközös költség, stb. utalásához gép helyetz.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP topic
Copyright © 2000-2015 PROHARDVER Informatikai Kft.