2014. október 23., csütörtök

Útvonal

Fórumok  »  Fáradt gőz  »  OTP topic

(#1401) kenny123 válasza pietrasko (#1400) üzenetére

kenny123
(őstag)
LOGOUT blog

Köszönöm! :R :R

Xbox Live / Battlefield 4 : Kekzarc22

(#1402) dokee78

dokee78
(PH! félisten)

OTP direkt belépésnél nem tudok belépni.

Megadom ezeket:
Azonosító: ******* (7 jegyű)
Számlaszám: *****-******** (5 + 8 jegyű)
Jelszó: ******* (7 jegyű)

Számlaszámhoz beírom a 5+8 számot és utána még kitesz egy - jelet,oda mit kellene írnom?

SONY Xperia™ L 4.2.2 [15.3.A.1.17] ★ROOTED★ Telekom

(#1403) pietrasko válasza dokee78 (#1402) üzenetére

pietrasko
(fanatikus tag)

Semmit nem kell a -jel mögé írni.
Nekem most működik, kipróbáltam.

(#1404) dokee78 válasza pietrasko (#1403) üzenetére

dokee78
(PH! félisten)

Köszi,holnap újra próbálom!

(#1405) dokee78 válasza pietrasko (#1403) üzenetére

dokee78
(PH! félisten)

Sehogy nem jó.
Gondolom be kell mennem az OTP-be elintézni.
Vagy telefonon is le tudom?
Bár ott mire kapcsolnak.

(#1406) pietrasko válasza dokee78 (#1405) üzenetére

pietrasko
(fanatikus tag)

Én azt javaslom menj be, telefonon komplikált és hosszadalmas(postán küldenek új jelszót).
Első belépésnél megváltoztattad a jelszót?
Mert az lehet gond, hogy beléptél utána kidobot, el ment a net stb. és nem változott meg. Ugyanis a Bankban megadott jelszó egyszeri belépésre jogosít.

(#1407) dokee78 válasza pietrasko (#1406) üzenetére

dokee78
(PH! félisten)

Na azt nem változtattam meg. :(

(#1408) Vesztor87 válasza dokee78 (#1407) üzenetére

Vesztor87
(senior tag)

Első bejelentkezésnél azonnal kéri a rendszer a változtatást! Új kódot kizárólag a fiók tud beállítani Neked!

(#1409) weiss

weiss
(senior tag)
LOGOUT blog

Sziasztok! Tapasztalt valaki olyat, hogy WP-s SmartBankba nem tud belépni? Elküld azzal, hogy a számlámra nincs aktiválva. De aktiválva van, mert ezt kapom a netes felületen: "Jelenleg az OTPdirekt SmartBank szolgáltatás használata engedélyezett. A szolgáltatást a "MEGSZÜNTETÉS" gomb választásával mondhatja le."

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#1410) pietrasko válasza weiss (#1409) üzenetére

pietrasko
(fanatikus tag)

Szüntesd meg és aktiváld újra, akkor megjavul...

(#1411) weiss válasza pietrasko (#1410) üzenetére

weiss
(senior tag)
LOGOUT blog

És tényleg! :R

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#1412) Vikt0r

Vikt0r
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Két kérdésem lenne.

Belföldi forint átutalásnál az űrlapokat hogyan tudom törölni?

Tudtok ajánlani valamit, hogy Junior csomagba az átutalási költségeimet tudjam csökkenteni vagy helyette egy másik csomagok amiben kedvezőbb az átutalási díjjak?

Előre is köszönöm.

(#1413) pietrasko válasza Vikt0r (#1412) üzenetére

pietrasko
(fanatikus tag)

Juniorban rendszeres átutalást állíts be pl kövi napra 365napos ismétléssel. 181ft/teljesülés(utalás), majd ha teljesült töröld.
Ha sokat utalsz esetleg a Simple(0,3%/utalás) vagy Jump(fix 75ft/utalás) csomagot érdemes megnézned.

Űrlapot fejből nem tudom hol lehet törölni de azthiszem a beállítások űrlapok karbantartása menüpontban

(#1414) Keem1

Keem1
(senior tag)

Érdekes dolgot tapasztalok pár napja, nem tudom, összefüggésben állhat-e egy külföldi webshopos fizetésemmel, de kb. azóta van.
A lényege, hogy webkártyával bármit fizetnék, mindig 1 forinttal többnek kell rajta lennie, mint a fizetendő összeg, és az ott maradt 1 forintot se tudom visszautalni kártyafedezeti utalással. Eddig valahányszor fizettem a kártyával és esetleg több maradt rajta, visszautaltam a főszámlára. Most ez nem megy, ha az összeg pontosan annyi, mint a fizetendő, a tranzakció elutasításra kerül.
Nem az 1 forinttal van a bajom, de eddig ez flottul ment, nem kellett sakkoznom, hogy "2300 forint, akkor 2301 forint legyen ott, mert nem tudok fizetni", hanem 2300 forint a fizetendő, 2300-at átutalok. Hopp, 2400 lett, na akkor visszautalunk 100 forintot a rendes számlára. Semmi trükközés, semmi probléma, ment rendben minden. Most nem. Most is ott figyel 1 forint a webszámlán. Számla részletes adatainál semmi zárolás nincs, csak 1 forint egyenleg. Egyébként a zárolások összege is megegyezett eddig a fizetett összeggel és a számlatörténet szerint is pontos összeget emeltek le. Nem értem.
Vissza szeretném kapni a régi állapotot... :O

What is yours, shall be mine | Samsung Galaxy S4 LTE+ (I9506) | OneDrive regisztráció: http://goo.gl/1jJVRr Mindketten +0,5 GB-ot kapunk. Te is, én is.

(#1415) canniball válasza Keem1 (#1414) üzenetére

canniball
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nem tudom mi a fennforgás oka, de ha most is ott az 1Ft akkor (ha megoldva nem is de) meg van kerülve a problémád: innentől utalhatsz pontosan annyit amennyit kell, hiszen mindig 1Ft-tal több lesz ott. :)

Only the good die young...

(#1416) Keem1 válasza canniball (#1415) üzenetére

Keem1
(senior tag)

Igen, ebben teljesen igazad van. Viszont bosszant, hogy hibás a rendszer. Ez nem helyes működés, hibás. Frusztrál, na. :)

What is yours, shall be mine | Samsung Galaxy S4 LTE+ (I9506) | OneDrive regisztráció: http://goo.gl/1jJVRr Mindketten +0,5 GB-ot kapunk. Te is, én is.

(#1417) Keem1 válasza Keem1 (#1416) üzenetére

Keem1
(senior tag)

Bocs, kifutottam a szerkesztési időből. Időközben érdekes dolgokra lettem figyelmes. Aki jobban ért hozzá, értelmezné a lenti képet?
Mi az a Könyvelt egyenleg 100 Ft? Mi az, hogy előjegyzett kártyaforgalmak -99 Ft? :F

(#1418) pietrasko válasza Keem1 (#1417) üzenetére

pietrasko
(fanatikus tag)

Mikor kártyával vásárolsz, a kártya mögötti számlán 1-2 napig befoglalják az összeget. Te már nem tudod elkölteni, de az eladó sem kapja még meg. Pl autóbérlésnél be lehet állítani a foglalást 1 hetesre az elfogado terminálon. Ez azt jelenti hogy befoglalják a kauciót, azonban ha nem jelzik hogy baj történt a 7. Nap vagy a kölcsönzés végén feloldódik.
Ha a számlán kamatozna az összeg akkor 100 ft után járna a kamat. De a te elkölthető pénzed 1 ft.

(#1419) etejedu

etejedu
(senior tag)

Sziasztok!
Otp direkten belül hol van illetve hol lehet a kártyás fizetési limitet módosítani?

[ Szerkesztve ]

Elvetettem a sulykot...

(#1420) pietrasko válasza etejedu (#1419) üzenetére

pietrasko
(fanatikus tag)

Belépsz
baloldali menüben-betéti, hitelkártyák-bal oldali kék gomb lekérdezés, módosítás-és itt limitmódosítás...

(#1421) etejedu válasza pietrasko (#1420) üzenetére

etejedu
(senior tag)

Köszi. (elég kellemetlen tud lenni ha a pénztárnál közlik hogy a-a , limittullépés :((( )

Elvetettem a sulykot...

(#1422) dokee78

dokee78
(PH! félisten)

Smartbankak van külön díja?

(#1423) pietrasko válasza dokee78 (#1422) üzenetére

pietrasko
(fanatikus tag)

Nincs, csak a smartbrókernek van.

(#1424) albiosz

albiosz
(senior tag)

Nálatok megy a mobilalkalmazás? 2 napja semmi, barátnőmnél detto. WP8. Böngészőből viszont megy gond nélkül.

(#1425) szabogabor10 válasza albiosz (#1424) üzenetére

szabogabor10
(őstag)

iOS-en okés.

Apple iPhone 5s 32 GB Space Gray -- Apple iPad 4th gen 64 GB LTE Black with iOS 7.1.2-- Sony CMT-G2BNIP HiFi with DAB+ and AirPlay™

(#1426) pietrasko válasza albiosz (#1424) üzenetére

pietrasko
(fanatikus tag)

Droidon is működik.

(#1427) Vesztor87 válasza albiosz (#1424) üzenetére

Vesztor87
(senior tag)

Nálam sem jó:S Szólni kell az illetékeseknek:D

Útvonal

Fórumok  »  Fáradt gőz  »  OTP topic
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.