Új hozzászólás Aktív témák

  • Keem1

    addikt

    Sziasztok!
    Tudom, hogy nem lehet, de most mégis... az OTP "eltüntetett" egy kisebb, jelentéktelen összeget. Nem maga az összeg zavar, hanem hogy ha kicsivel előfordul, akkor ugyanígy naggyal is lehet. És a vicc, hogy semmi nyoma.
    Beállítottam a számlatörténetben a megfelelő szűrést. Ez a webkártya tranzakcióit mutatja, mely minden esetben így néz ki:
    - pozitív összeg: a felhasználandó pénz érkezése a fő számláról
    - negatív összeg: a tervezett felhasználás
    Így mindig 0 forint van rajta, csak használat előtt töltöm fel.

    Számlatörténet:
    Kép

    Események:
    - 300 Ft-ot töltöttem fel eBay vásárláshoz. A vásárlást visszautasította, de a 300-ból levont 238 Ft-ot. Ennek veszett nyoma. A 300 Ft-ból fennmaradó 62 forintot visszautaltam a főszámlára (ez is látszik), ebben az időszakban a költéseim tisztán látszanak: jött pénz, elment pénz (a mérleg két oldala meg is egyezik). De a 238 forintnak nincs kimenő oldala, pedig eltűnt és az egyenleg jelenleg 0 forint.
    Ha összeadjuk a jóváírásokat és levonjuk a terheléseket, nem 0 lesz az eredmény.

    Hangsúlyozom, nem a 238 forint bánt, hanem hogy egy banknál ilyen lehetséges. Azért augusztus 11 óta (10 nap alatt) ennek már akár egy mínuszos tételként, akár jóváírásként az egyenlegben látszódnia kellene, nem? :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák