Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz h_143570 #8628 üzenetére

    "A fagyasok uj telepites eseteben inkabb valamelyik biztonsagi programra utalnak."
    Vírusirtóból a NOD32 (legális) 64 bites változatát használom. Ezért sem értem a fagyások okát.
    Vagy inkább a Flash vs. 64 bitnél kellene keresni a bajok okát? Az viszont azért nem stimmel, mert Penge_4 azt írja, nála nincsenek gondok ezzel, pedig ő is 64 bites Windows 7-et használ.
    Amúgy tényleg nagyon sok programfagyásom, -összeomlásom van, mióta a 64 bites változatot használom, olyan programok is fagynak, ami XP 32 bit alatt (Windows 7 32 bites változatot még nem használtam, lehet, hogy azalatt nem lenne para) legalábbis atomstabilak voltak - pl. a VLC Playerrel soha nem volt gondom korábban, most meg szinte minden második filmindításra crash-t kapok, a szokásos Windows-os hibabejelentő üzenettel. 32 bites konvertáló programok és a TC is rendszeresen omlik, így feltételezem, hogy nálam van a hiba, de akkor meg fogalmam sincs, hogy mi lehet a forrása. Sosem szoktam összegányolni a rendszeremet, meg rendszeresen takarítgatok registry-t is, így kicsit furcsállom ezeket a fagyásokat. :F Opera is lefagyott a korábban linkelt oldaltól.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák