Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz fatal` #11330 üzenetére

    A fórumos problémára részben van UserJS-es megoldás. Viszont figyelni kell, mert pl. a HWSW quick reply ablakában nem működik; valószínű, a hasonló módon működő helyeken sem fog (én eddig csak ezzel találkoztam, ahol ne lett volna jó). Úgy tudom, AutoFillre is van hasonló, de azt én nem használok, majd valaki más.

    The only real valuable thing is intuition.

  • Penge_4

    veterán

    válasz fatal` #11330 üzenetére

    Ha ezt megírná valaki 10.50+ kompatibilisre, már az is valami lenne...

    A jegyzetek helyett már az űrlapkezelő is jobb megoldás (Ctrl+F12->Forms), ami ugyanúgy legördül, mint az autofill a többi böngészőben. Egyetlen hátránya talán, hogy egyrészt nem oldalspecifikus, másrészt korlátozott mezővel bír.

    Egyébként (attól függetlenül, hogy én amúgy utálom ezt a funkciót és máshol is kikapcsolom) tényleg nevetséges, hogy még nem implementálták. Főleg annak ismeretében, hogy a weboldalak kivételével mindenhol van autofill (gyorskereső mezőkben, akár a levelezőben, akár a Historyban, akár a süti és tartalomblokkoló gyorskeresőjében.

    A userJS meg jó dolog, csak
    1: HTTPS oldalakon a folyamatos confirm dialógusokkal kell szenvedni, mióta a Rafal-féle DLL patch sem működik 10.00 verziók fölött.
    2: Vagy sütiben, vagy Local Storage-ban tárolja az értékeket. Utóbbi jobb, mivel nincs benne az évek óta jelen lévő bug, hogy csak domainspecifikusan működik (értsd: a www.example.com/forum/ alatt elmentett dolgokat az egész www.example.com-ra alkalmazza), de egyrészt oldalanként kell törölni, mivel a LS is cookie alapon működik (ráadásul nincs is olyan jó menedzselhetősége egyenlőre) és fordítva: ha törlöd őket akkor repülnek az így elmentett infók is.

Új hozzászólás Aktív témák