Új hozzászólás Aktív témák

  • Áhhh, megőrülök ettől az Operától.
    A kedvenc böngészőm volt, de ma végleg megutáltam. :(((

    A konyhai gépen, (egy öreg Pénégyes) csinált már ilyet, de mivel azt a gépet csak ritkán használom, nem tulajdonítottam neki jelentőséget.
    Tehát a következő történt:
    Megnyitva úgy 10-15 fül, és elkezdek írni egy hsz-t a PH-n, erre fogja magát, és kilép, hibaüzenet küldése.. bla-bla-bla.. 'nyád. :(((
    Mivel nem nagyon használom azt a konyhai gépet, nem foglalkoztam vele, azt gondoltam, a gép, vagy az XP nem kompatibilis az Operával.

    De ma ezen a saját gépemen is előfordult, írtam egy hsz-ba, aztán kilépett. :((
    Aztán újraindítottam a gépet, megnéztem, h a legújabb-e az Operám, majd egy jó hosszú írást kezdtem el írni, de mielőtt pont befejeztem volna a hsz-t, és elküldhettem volna, kilépett. Én meg verhetem a fejem a falba, h miért kínlódok ezzel a .... szóval ezzel az Operával; ahelyett, h Mozillát használnék, ott nem történik ilyen, vagy ha mégis, visszatölti a leírt sorokat.

    Mitől lépked ki? :F

    Csoda, h most is sikerült elküldenem ezt, és nem omlott össze félúton.

    Régebben szokott fent lenni egy billentyűzetfigyelő program, így a logból vissza tudtam keresni amit írtam, de most nincs fent, így nagyon mérges voltam, mikor kilépett. :(((

    [ Szerkesztve ]

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Új hozzászólás Aktív témák