Új hozzászólás Aktív témák

  • ot93

    senior tag

    Üdv, van pár napja egy Blitzwolf okoskonnektorom (BW SHP2).
    még csak próbálgatom, és az lenne a kérdésem, hogy pc-ról is tudom-e irányítani? erre nem találtam utalást a használati útmutatóban de egyszer mintha itt ph-n olvastam volna... mondjuk lehet, hogy az a firmware csere után volt, nemtom

    Illetve a másik, hogy eddig a fesz. 230 körül volt (több fali konnektorban is), ma rádugtam a porszívót a blitzwolf-ra, mondom megnézem az mennyi fogyaszt... 2200W van ráírva, de már elég elhasznált, mert néha megakar állni, stb. na most 1450W-ot írt a blitzwolf kütyü. ezzel még nem is volt gondom, mert gondoltam rossz már a porszívó, vagy alapból sem 2200-as volt. Közben a fesz.-t is néztem, az 205V körülit írt amikor max. fokozaton ment a porszívó. Itt arra gondoltam, hogy a porszívó miatt leesett a hálózati fesz. Viszont miután kihúztam, azóta is csak 210V -ig ment vissza. Valami nem stimmel, tönkrement a SHP2-es mérő része, vagy a hálózati fesz. esett le már egy órája legalább? Arra nem emlékszem pontosan, hogy mielőtt beindítottam volna a porszívót, előtte mekkora volt a fesz. Úgy rémlik már akkor is alacsony volt, de akkor arra gondoltam, meg a porszívózás közben is, hogy az a konnektor kevesebbet tud. Hát én ugyebár nem értek hozzá, de aztán rájöttem, hogy abban a konnektorban pár napja már mértem a blizwolf-fal és akkor nem emlékszem, hogy ilyen alacsony lett volna.
    Valaki valami ötletet?

    Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

Új hozzászólás Aktív témák