Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • havast

    aktív tag

    válasz katt777 #6468 üzenetére

    Leirom roviden. HA teszteltem, Mindig megmondtam, hogy mit, hogy,milyen orajelen,es beallitasokkal. Ebben MI a felrevezetes? (mellesleg ezek a modszerek szvsz eletszerubbek...mert GTX460-al az emberek SOHA NEM FOGNAK full HD-ban, 8xAA-val, 16xAF-el jatszani...mert ez keves ahoz.)

    Ne beszelj melle.
    A CPU csere sztorijat leirtam.. ugyanennyi rafizetessel, ha nem ez az uzlet,"csak" 955-os Phenomot tudtam volna venni.

    BC2-nek akkor a velemenyed szerint mondjuk se kartya, se CPU nem kell. AION-nak, Red Alert-nek szinten.
    Eloszo HSZ-emben felsorolt programok felenel volt olyan helyzetek, hogy a regi konfigom leizzadt...(ertsd 3-5 FPS). HA csak CPU-t, vagy csak VGA-t csereltem volna..ugyan az lenne a helyzet.

    A ket hardver valtasaval (4870-rol GTX460, Phenom 9950BE-rol Phenom II 1055T) JELENTOS gyorsulast ertem el MINDEN altalam hasznalt jatekban. Magyarul NEM volt felesleges a valtas. Fogyasztas az csak masodlagos. Az, hogy idoben ki tudtam szallni a regi hardvereimbol, az is egy szempont...

    Az altalad oly sokat hangoztatott Metro 2033-ba bele*zarok. Szep benchmark,es ennyi. A Mai napig megjelent programok/jatekok tobbsegenek nem csak VGA,de CPU is kell.

    Hany jatekot soroljak?Hogy megertsd vegre? Itt az emberek tobbsege JATSZIK IS, nem CSAK benchmarkra izgul.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák