Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RoSSo3

    senior tag

    Sziasztok!

    Ma érkezett meg az újonnan összeállított és összeszerelt asztali PC-m, benne egy nVidia Geforce GTX 650 Ti-vel. Azt szeretném kérdezni, hogy mit érdemes vele kezdeni. Én sokkal inkább vagyok szoftveres, mint hardveres, nem vagyok nagy tuningoló, mondhatni teljesen kezdő vagyok ilyen téren. Azt szeretném kérdezni elsősorban, hogy:

    1.) ha állítok valamit a BIOS-ban, és netán emiatt tönkremegy a kártya, az ugye az én felelősségem, tehát a cég, ahol vásároltam, erre simán rájön, és nem érvényesíthetem a garanciát?
    2.) mivel lesz nekem jobb, ha állítgatok ezt-azt, és nem hagyom gyári beállításokon? nekem, mezei felhasználónak megéri? mondjuk igen sokat használom a gépem, főként 3d-s modellező programokat és grafikai programokat, néha játékot is, szóval ilyen téren kérdezném, hogy tapasztalni fogok-e valamit, vagy pedig inkább az élettartam miatt lenne optimális, ha eszközölnék néhány beállítást?
    3.) végül de nem utolsó sorban, tudnátok nekem segíteni, hogy mit és hogy kellene állítanom az optimális értékekhez? szívesen írok hozzá egy konfigurációt is, ha igent mondotok.

    és köszönöm előre is a segítségeteket!

Új hozzászólás Aktív témák