Aktív témák

  • szepi79

    őstag

    válasz adalbert1 #3691 üzenetére

    hát... a kedvesem már egyetemista korban van (na jó, annak az eleje felé), csak évveszteség + más indokok miatt még az érettségi előtt áll. az én életkorom pedig nagyszerűen kiszámolható a nick-emből.

    a korábban említett 15vs 19-es kapcsolatomban gyakran mondogattam mindenkinek, hogy az nem is úgy van, meg a csaj sokkal érettebb a koránál. aztán egyik napról a másikra érettségből úgy kivágott, mint a macskát sz@rni. szal azóta úgy rájöttem, hogy ez egy nagy baromság ( mármint az ''érettebb a koránál'' c. mondat), szal a mostani kedvessel kapcsolatban számra nem vennem, több okból is. egyrészt mert azért vannak olyan megnyilvánulásai/szófordulatai, hogy enyhén szólva is meglepődök tőlük, másrészt fogalmam sincs, mennyire érett az ő korosztálya, harmadrészt inkább rám lehetne mondani, hogy infantilisebb vagyok a koromnál.


    szerk: miabiker: hát ez nem tartott sokáig. szólj, ha megjött a következő adag udvarló! (amúgy mi tötént, hogy hirtelen már nem érdekelnek? találkoztál sipivel? :DDD)

    zso73:
    ''Vén tyúk jól kapar!'' Vagy a trendi fiatalabb lány.
    hát a csajra nem nagyon lehet ráhúzni a ''trendi'' szót. aláírom, hogy fiatal, de szerencsére trendi-nek tuti nem az :D

    [Szerkesztve]

    ''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

Aktív témák