Aktív témák

  • zso73

    veterán

    válasz QuarK #3177 üzenetére

    Próbáltam én is ezt az utat. De a bezárt érzelmek lassan szivárogtak vissza,vagy a viselkedésemre hatottak rosszul a nőkkel szemben. Most látom, hogy mikor van ez, és megkeresem az okát. Utána fel tudom dolgozni az eseménykeket. Mert nem szeretek másoknak fájdalmat okozni a saját elszenvedet csalódásaim miatt. Részemről megélni, és feldolgozni a helyes út. De ez nem mindnkinél jön be. De a sok sérülés tönkre teszi a kapcsolatokat. Ha megcsalnak egyszer, nem lehet mindig ellenőrizni a másikat,hogy ne forduljon elő mégegyszer. Ez megmérgezi a szerelmet..............
    Voltam kemény,mint a szikla,érzelmek nélkül. De rengeteg jó dolgot is kizártam így, most utólag visszanézve. Persze sok rossz dolog is ki volt így küszöbölve. De ha nem élsz meg dolgokat kizáródik az élet egy fontos része a tanulás. Mert meg kell tanulni érzelmekkel élni. Jóval, és rosszal egyaránt.Most sokkal boldogabb vagyok, mint előtte.................
    Bocs, ha kusza,de sietek dolgozni....... :O

    "A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

Aktív témák