Keresés

Aktív témák

  • elmoraan (r)

    aktív tag

    válasz Boxiné #574 üzenetére

    A második bekezdésseddel csak az a baj, hogy helyettesíthető három szóval: közhely, közhely, közhely... Nem mintha dr Faustusé nem lenne ugyanez... már bocs mindkettőtöktől. Inkább én is mondok egyet: kettőn áll a vásár. :U (Vagy hármon, esetleg négyen, ízlés szerint :DDD )
    Ami meg azt illeti, hogy az embert mire lett tervezve, és mire nem: én még nem kértem ki a tervező véleményét ebben a kérdésben, majd a legközelebbi pókerpartinkon pótolom, és megírom ide. :D

    Különben is, mire ez a nagy nyűglődés? Csináljátok inkább azt vazze, amit én: hordjatok gyűrűt és legyetek hűségesek.
    Lefordítom: bal kéz gyűrűsujjon villámmal díszített pecsétgyűrű (mondhatni mesterségem címere), megfordítva és a kezet ökölbe szorítva simán elmegy karikagyűrűnek látszó tárgynak. Néha elrettentésre is használható, megvető tekintet kíséretében ;]
    Plusz nincs senkim, így egyáltalán nem fenyeget annak a veszélye, hogy megcsalok valakit :D Mondjuk ameddig volt, addig is hűséges voltam. Eredmény : jó nagy bukta, mondjuk nem emiatt.


    [Szerkesztve]

    "Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

  • dr faustus

    senior tag

    válasz Boxiné #574 üzenetére

    Szerintem nem feltétlen kell egy kapcsolatba belevonni más embereket ahhoz, hogy működjön minden.

    De ha más mégis így tesz, illetve tenne, illetve ilyenre gondolni mer, illetve csak megemlíti, hogy olyan nagyon azért ez nem kirívóan durva szexuális viselkedés, az fogjon ki társnak egy oltári nagy ribancot, aki minden héten félrekefél. Értem én, nemcsak hogy erkölcstelen, de még gondolni sem szabad rá, beszélni meg egyenesen bűn.

    Nem tudjátok feldobni semmivel?

    Mármint kik nem tudják feldobni, tkp. kihez beszélsz? Én meg azt kívánom, hogy az ilyeneken menjen át egy teherautó, akik hülyeségeket vagdosnak mások fejéhez.

    [Szerkesztve]

    Warning: Explicit Content

  • tildy

    nagyúr

    válasz Boxiné #574 üzenetére

    Bölcsebbb lett volna, ha halkabban mondod amit akarsz. :U
    Nem vagyunk egyformák, szerintem nem kéne lenézni a másképp gondolkodókat:U
    ha valahol valakinek belefér, senkinek semmi köze hozzá.
    Aki meg másnak rosszat kíván... Hát... Van még hova fejlődnie az értékrendjének. Ha már így akartad kifejezni magad, találóbb lett volna a zsák a foltját kifejezés. Minden rosszindulat nélkül.


    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák