Keresés

Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Pala #557 üzenetére

    ha valamit sokan csinálnak, attól az még nem lesz erkölcsös.

    erről az a szöveg jutott eszembe, hogy ''egyél tehénszart, tízmilliárd légy nem tévedhet!'' :D egyébként egyetértek, bár szerintem ez a vita-féle elbeszélés egymás mellett.

    semmi kivetnivalót nem érzek tbs ''hármasban, ha az asszonynak is jó''-álláspontjában. csak éppen nekem nem ilyenek a vágyaim. eggyel, ''hagyományosan'' - tökéletesen megteszi. ;)

    viszont a statisztika meg különben tényleg nem mentség, a ''mindenki ezt csinálja'' meg végképp nem. szvsz. no offense meant.

    ezt úgy mondom, hogy én soha nem csaltam meg senkit, de nem zárom ki a lehetőségét, hogy a jövőben ez változik. mostani fejjel azt mondom azért, hogy ahhoz elég extrém helyzet kell (egy halódó párkapcsolat + rámenős és nekem nagyon bejövő ''harmadik'' kombója - de a tündérmesékben, mint ez, nem hiszek. ;] )...

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Aktív témák