Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz Pala #297 üzenetére

    ''egalább megbizonyosodok róla, hogy nem én vagyok a hülye,''

    Ezt most nagyon szeretném kommentálni is, meg nem is. Nyugodt körülmények kellenek, elszeparáltság, meghittség, spontanitás. Töltsetek egy napot a lakásodon (ahol remélhetőleg már otthonosan érzi magát). Legyen nagy a tisztaság és a rend. Este finom füstölő (fahéj + szantál mondjuk) és gyertyafény melletti ücsörgés és romantikázás. Egy kis csoki és valami finom bor, vagy pezsgő, esetleg gyümölcs (eper, kiwi az még jó is a pezsi mellé). Sok-sok beszélgetés, érzelmekről, vágyakról, csendben egymás karjaiban. Simogasd sokat, lazítsd el, masszírozd meg, simogasd még többet, közben beszélgessetek. A simogatást szépen LASSAN ki lehet terjeszteni az egész testre. Közben beszélgessetek, nevettesd. Szépen lassan megcsókolhatod. De finoman, érzékien. Aztán finoman a füle mögött, a nyakán, szépen lassan lemész a kulcscsontjáig, közben simogatod a karját, a lábát, amit jólesik. Szépen lassan leérsz a kebleihez, körbe végigcsókolgatod a mellbimbója körül, főleg a mellbimbó alatti részt (erre simogatásnál is koncentrálj, ez a legérzékenyebb az ilesfajt ingerekre). Aztán szépen lassan le a hasán... innentől tovább szerintem nem lesz gond (ihhbazzeg ezt most így elképzeltem, amit írtam, megyek mingyá kiv... kiviszem a szemetet).
    Ha esetleg ellenkezne és azt mondja, hogy ne folytassátok (ezt még sohasem alkalmaztam, nemrég hallottam a taktikáról): fogd magad, kelj fel, fújd el a gyertyákat és gyújtsd fel a villanyt (teljesen higgadtan, mint ha ez a világ legtermészetesebb dolga, le lásson rajtad türelmetlenséget, ami biztosan lesz, ha kanos leszel). Ha rákérdez miért tetted, mondd azt, hogy kezdett felizgatni az együttlétetek, és te úriember vagy, így a nő zsava szent, de félhomályban vele kettesben nem tudsz uralkodni magadon. Valószínűleg rá fog venni hogy oltsd le a lámpát mégis. Beszélgessetek, és pár perc múlva folytasd. Ez a dolog tetszőleges számban ismételhető a megfelelő körítéssel. Ha végképp nem megy, feküdjetek le aludni. Ha mákod van éjjel felébredtek és dugtok egy nagyon jót :) Ilyenben már volt részem, keggyetlen jó ;)

    A vér nem válik VAZZE!™

Aktív témák