Új hozzászólás Aktív témák

  • laxius_

    tag

    válasz Peat;) #443 üzenetére

    nem irigykedem ps3 ra, csak nem értem azt hogy miert isteniti mindenki.
    A jelenlegi jatetkok amik vannak rá, megneztem mediamarkt ba hát a graf sz@arabb mint xbox... tudom hogy ez majd javul DE és itt a lényeg.
    2 év mulva amikor már eléri a ps3 azt a szintet minőségben a játékokban amit szántak neki, már fogok már 1-2 évet hogy kijojjon az ujabb konzol, mert nem kell 5évet várni az ujakra hidd el, mert annyira felgyorsult a technologia.
    4-5év mulva ugyis kidobnak ujat (sony lehet hogy nem de valaki mas tuttira- szerintem MS biztos) Szoval mire ps3 megmutathatja mit tud addigra jon egy uj ami alázni fogja.
    Szegeny sony ezt bebukta és az az egy szerencseje van hogy PS2 tulajdonosok olyan szinten elfogultak, hogy sikerul legalább felét (60milliot) megtartani a vasarloi kozul akiknek van ps2. A ps2 sikerének köszönhető a nagy istenítés.
    Erőgép stb... Ez meg egy vicc :) Mi az ami jelenleg vagy akár 1 éven belüll kihasznalja az erejét ? semmi :D:D max 1.5 2év mulva, de az meg szerintem késő de kiderül.
    Nem irigykedem inkább az dühít hogy puszta dacból és büszkeségből fikázzák a Wii -t sokan, mikozban ha megfogsz a kezedbe egy controllert 3 oraig nem tudod letenni annyira izgalmas. És ez a lényeg hogy leköt de nagyon és ehhez nem kell a csillivilli grafika meg semmi.
    Sajnos az emberek többségének fontos a külcsíny de nagyon (tudom hogy ps3 ban van belbecs mert ugyebár erőgép), és ezért csak a grafikat nezik.
    De én anno a heroes3 nevu jatekkal pc-n 10000szer többet jatszottam mint az azutan kiadott 4-el 5el összesen... Mert a hiperszuper 3d miatt a játék elvesztette varázsát...
    Hiába osztják hogy ps3 jatek elethu... Nem az... akkor lesz az ha VR sisakban fogod nyomni filmszerű grafikaval az uj nintendot vagy ps-t, de arra varni kell még 3-4 évet....
    Szoval szerintem a szorakozas a fontos...
    Nem szerettem sose a monitorfejű játékosokat... a Wii vel játszani öröm és bódóttág és még annak is aki nézi, még ő(k) is jól szorakoznak....
    Nintendo ezt jol kitalálta szerintem.
    Ha meglesz uj LCD tv-nk akkor kiderul hogy a grafika csunya e... de mondjuk egy jó példa... A need for speed hot pursuit sokkal elvezetesebb volt mint a carbon, mert a carbon sötét meg nem olyan élvezetes hiába csillivilli...
    Nemtudom... Nem irigykedem, mert ha nagyon akarnek vehetnék aranyárban ps3-t...
    2 hét kellett hogy rájöjjek mekkora nagy lehuzas ez a ps3... ha 1év mulva 70-80 ezer ért fogjak osztogatni és lesz jo jatek hozza akkor is megfontolando, mert Wii controller nem lesz hozza olyan mint Wii hez hiaba irta fentebb valaki... A Sony kontrollerje csak a töredékét fogja tudni annak.. Ezért előny a jövőbeni fejlesztésekhez a Nintendonál van, mert egyedivel rukkolt elő...
    Ha veszek Ps3-at amikor már olcsó lesz akkor csak azért fogok venni, hogy esetleg valami fifa08at vagy mást élethűbb grafikaval jatszhassak, vagy valami hasonlo jatek miatt...
    Ugyan az a helyzet a Ps3al mint nintendoval... ott meg az iranyitas gyenge azok utan hogy latttad mit tud a Wii bénának érzed magad a kis kontrollerjukkel :)
    De aztan ki tudja mit hoz a jövő.. remélem sok Wii játékot :)
    Jah és még valami... Gondolj bele jelenleg milyen PC-t vehetsz 200e ből... te inkabb ps-re költenéd?

    dolgozni csak pontosan, szépen...

Új hozzászólás Aktív témák