Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz A Molyember #16 üzenetére

    Én Pc-n játszottam, vele. PC kiadás után 1 hónappal játszottam végig.
    Olyan Bugba egyszer sem futottam ami problémát okozott volna, ellenben a sztori és a játékmenet sokkal jobb volt mint azt gondoltam volna. És azóta már 5 végigjátszás, folyamatosan fejlődő grafika és számomra a legjobb PC játék ami az utóbbi 5 évben megjelent. A legjobb.
    Azt hogy mi volt konzolon leszarom, pedig van PS5 meg Switch is itthon. Azt hogy Steamen se volt jó neked az meg egyéni probléma , szerencsére voltunk nagyon sokan akiknek érdekes módon jó volt és élveztük.
    leírtam akkor is a véleményem, [link]
    voltak apró bugok, de aki erre akart figyelni az erre figyelt aki meg látta a mögöttes tartalmat az élvezte a játékot.Ma meg már a csúcs minden szinten. Szóval ha van Steam kódod nyugodtan tedd fel , minden szinten felső kategóriás játék.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz A Molyember #16 üzenetére

    Én fél évvel a megjelenés után játszottam végig, és szerintem egész jó volt, de semmi extra. Az egyik legjobb aspektusa az a legnagyobb lehúzása is volt egyben: a profi bélgyilkos helyett alkoholista rokkerré vált John Wick karakter.
    Az viszont nagyon fura, hogy most így pont 2 évvel később újrakezdtem, és nem kevesebb, hanem több furcsaságba futok bele. Egyrészt grafikai és "AI" útvonalkeresés glitch-ek, néha egy-két kifagyás (random elővillanó és eltűnő tükröződés effektek és decal-ok, fősztori beszélgetés végén "részeg" NPC-k, akik alig találnak vissza 30m-t az autójukig állandó jobbra-balra vizslató apró korrekciókkal "remegve", ilyésmik - és nem tuning miatt fagy ki, a mostani PC-met technikailag már nem is igazán lehet tuningolni, gyárilag kimaxolva jönnek már ezek a hardware-ek...).
    A Basilisk-et még most is gáz vezetni, pedig a lore szerint baromi jó móka. (Mondjuk az adja a játékvilág legjobb sex jelenetét, de a vezethetőség paradox story.)

    Nem értem, hogy mivel nem készül már új játék ezzel a motorral, mi értelme van olyan grafikai effekteket belepakolászni, amikhez nem elegek a mai hadrware-ek.
    Közben bele lehet néha futni Half-Life 2 színvonalú textúrákba itt-ott (kalapálhatták volna inkább az ilyen kis apróságokat, amiket "úgy felejtettek"). Talán akkor lett volna még egy kis értelme, ha a nem annyira régi megjelenésű TW3-NG is megkap minden ilyet párhuzamosan, de úgy tűnik, hogy az két eltérő branch és azzal tényleg nem akarnak már foglalkozni.
    Mekkora forgalmat várnak attól a DLC-től? :U

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák