Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xian55

    csendes tag

    Hello, új vagyok a Forumon!

    A segítségeteket szeretném kérni. Egy igen furcsa probléma áll fent már egészen régóta, csak nem foglalkoztam vele korábban!

    A PC-m átlagosan 7-10 percig bírja alap állásban(lap állás alatt értem, hogy nem fut semmilyen számítás igényes program pl. játék)

    vagy ha játszom valamilyen intenzív játékkal mint BF4 witcher 3(ultra max grafika). A játék kilépése után 3-10 perc között újra indul a számítógép. És a Windows eseménylaplóban csak ennyi szerepel, hogy

    "A rendszer úgy indult újra, hogy előtte nem állt le megfelelően. Ez a hiba azért fordulhatott elő, mert a rendszer nem válaszolt, összeomlott vagy váratlanul megszűnt az energiaellátása."
    Esemény azonsoító 41.

    config.:

    ASUS Sabertooth 990FX R2.0
    AMD FX-9590 4,7Ghz
    4x2GB Corsair Dominator kit 1600Mhz
    Asus GTX970 Strix
    Corsair 650W

    Hőmérsékletek játék alatt rendben vannak, akár több órán keresztul mennek a játékok. Ha viszont elkezdek bongészni a neten, vagy VLC vel filmet nézni, akkor pár percre rá újra indul a rendszer kékhalál nélkul.

    Elég szánalmas hibának tűnik, egyik ismerősöm azt feltételezte, hogy a táppal van probléma.

    Ami lehetséges, viszont azt nem értem, hogy amikor teljesen kivan használva a rendszer GPU/CPU maximális kihasználtságon megy, akkor nincs semmi baj.

    Előre is köszönöm, azoknak akik válaszolnak.

Új hozzászólás Aktív témák