Új hozzászólás Aktív témák

  • frelife

    aktív tag

    válasz asynur #40033 üzenetére

    normál használat mellett működött a gép eddig,majd egyszer csak elkezdett belassulni, mármint a boot.
    ha feláll a rendszer akkor minden oké, szépen megy, a proci nincs húzva,nem is lehet, egy strix 1050ti van rajta de azt se húzom.
    Mivel lassulgatni kezdett bementem biosba és defaultra tettem,ujra indít ugyan az, bementem fast bootot adtam meg neki, ugyan az, aztán volt hogy 1 perc után mégis betöltött a win,majd restart és ugyan ugy boot képernyő és mikor a windows bootolna ujra elindul a gép, olyankor vagy sikerül neki vagy nem.
    Egyik másik ilyennél kiirta hogy nem sikerült az indítás, kék képernyő és újraindítás vagy hibajavítás.
    Máskor meg mikor ugyan ezt csinálta kiírta fekete képernyőn hogy a számítógép megpróbálja a hibajavítást.
    Ezért húztam ujra a windowst, de utána is lassú volt eleve.
    az ssd ahchiba van ahogy kell, az van megadva bootnak, ezzel együtt indul gondolom a hdd is.
    ,holnap leszek ujra otthon, megnézem hogy csak az ssd-t engedem neki indulni.
    usb telepítés szépen felment, nem volt ott gond.
    hülye kérdés,bioshoz nem értek ennyire, lehet és ha igen hogy lehet az előző bios verziót vissza rakni?
    ha elem kivesz és cmos törlés? bios ujra rak?
    mert biost frissítettem usb ről,gyártó honlapjáról.
    bár nem hinnám hogy bios lenne, default mellett is ezt csinálja, holnap szétszedem a gépet,hátha puffadt valami,max átnézek mindent, de lehet más telepítőt kéne használjak? pl tiszta win és rufusz?

Új hozzászólás Aktív témák