Új hozzászólás Aktív témák

  • inci67

    tag

    MI LEHET A BAJ????? Új konfigot vettem, i3 6100 om 6 hó gari, Gigabyte GA B250M Gaming 3 lap új bolti 3 év gari, ram 1 Hyperx Fury 2X4 2666MHZ, új bolti 3 év gari, ram 2 Corsair Vengence LPX 1X8 2400MHz új bolti 3 év gari, ram 3 Hyperx Fury 2X4 2133MHz új bolti. Új konfig össze rakva, megy minden, feltelepítve, minden ok. Bios fetéve az új. Másnap nem indul a gép mi a baj, már tudom 1 DB ram ki indul, kikapcs vissza a ram indul. A lényeg másnap nem indul a gépem, ki 1 DB ram indul, (ram 2 mivel 1X8 így másik slott indul) ha már elindul, újraindul 10-20 szór is nincs gond, 1-2-3 ram csak vettem vettem a ramokat, gondoltam nem teszik az alaplapomnak, mire rá mentem az alaplap oldalára ki derült, hogy az ram 1-2-ő nem is támogatott, erre vettem a 3 ast ami konkrétan támogatja az alaplap, mert tesztelték vele, evvel ugyan ez a gond. Tápom, meg minden más jó, mert az előző konfigonba ment minden gond nélkül. A ram kezeléssel lehet baj? az az alaplapon van? vagy a processzorba be építve? vagy nem tudom tipp. mit csináljak mer már ez a retek + 10-15 ezrembe van, és már a vidkarim árát is meg bontottam, és csak szopok. Már vagy proci vagy alaplap hiba lehet. Mit csinálja? Köszi, köszi.

Új hozzászólás Aktív témák