Új hozzászólás Aktív témák

  • Mochi

    csendes tag

    Sziasztok, egy kis fejlemény azóta.

    Mindkét RAM tesztelve külön külön (Memtest86). Pass 11-ig futtatva (7,5 óra). Hiba nincs.
    Jelenleg mindkét ram, mindkét slotban jó. (Utóbbi pár napban nem hozta be a B Chanel hibát.)

    Kérdéseim:
    Memtest86+-os verzió mivel tud többet? Azzal is megpróbáljam? Esetleg még teszteljem a Windows saját tesztelőjével is vagy felesleges?

    Prime95 melyik tesztjét indítsam el? (Megint megpróbálkozok vele. Egy hónapja kb. elindítás után 10-15 perccel fekete kép fogadott, perifériák lefagytak) Blend tesztet futtattam akkor.
    Intel saját stressz tesztje? Vélemény? Vagy elég a Prime?

    Ami még esetleg jól jöhet:
    Olyan Október környékén talán, franc tudja már, csináltam egy Furmark tesztet. Nos GPU felment 110 fokra. Félig járt a tesztnél, de én inkább leállítottam.(Ha nem állítottam volna le, tovább ment volna, mert 5 mpként ment fel 1 fokot). Speedfannal is figyeltem és az is 110-et mutatott. Lefagyni nem fagyott le, viszont aggasztott. Már nem volt garanciás így szétszedtem, új paszta, vissza, és ugyanúgy a teszt felénél felment 95 fokra. Normális, vagy rohadtul nem az? :D

    Másik:
    Most leszedtem az Aida64-et, oké mondom megnézek mindent, hátha van valami aggasztó. (Voltok stb.)
    Észrevettem, hogy Aidában 31 fokosnak jelzi a cpu-t, mint régen, szóval tök normális értéket. Na de Speedfannál +16 fokot tesz hozzá. Most vagy az egyik program mér falschként, vagy... vagy nem tudom :DDD

    Ez a gép kész rejtély.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák