Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crowent

    tag

    válasz Zoolee19 #50 üzenetére

    Sziasztok!

    Kicsit a T4-(T5?) autókkal kapcsolatban szeretnék veletek megosztani a gondolataim, a legnagyobb prok is elmondhatnák a véleményüket, mert kíváncsi vagyok rá.

    Nos mindannyian tudjuk hogy a játék azért nem igen realisztikus, hiszen nincs olyan hülye aki T3ba belemerne tenni egy Veterán autót...

    Akik arra számítanak hogy a Worldben a T4- T5-ös autók jobbak lesznek mint a T3 azt el kell hogy keserítsem ne igen élje bele még magát. Halottam már azt is hogy a T3 autók lesznek a T4-T5 kategória, és alattuk lesznek újabb autók, illetve a T4 kategóriában is lenne új autók, tehát a Koenigsegg, Aston, Lambo, Corvette, BMW, Skyline R35, Audi (az utóbbi 3 szerintem abszolúte nem illik a T3-ba, bár láttunk már csoda R34-est is ami ott hagyta a Bugattit) szóval a felsorolt autók lesznek a T4-T5 kategória, és ez mellé kapunk új autókat. Bár nem lepődnék meg semmin, hiszen némelyik autó így is iszonyatosan el van kategóriázva, főleg ha a realitást nézzük. Véleményem szerint a régebbi autókat (Lamborghini SV, Concact vagy mi a neve ) ezeket az autókat külön Veterán osztályba kellene rakni, természetesen ott is T1-T2-T3 kategória szerint felsorolni. Bár nem hiszem hogy ebből lenne bármi is, de szerintem így lenne a legsportszerűbb. A Koenigsegg, Lamborghini összes fajtája, némelyik Porsche, Aston Martin mind a legnagyobb kategóriába kellene hagyni, hiszen ezeket az autókat igen csak nehéz állva hagyni, házilag tuningolt autókkal. Bár véleményem szerint már eleve a Koenigsegg jelenléte is kicsit aggasztó, hiszen ha a felsorolt T3-as autók maradnak a helyükön és az újak lesznek a T4-T5, és megint betesznek T4-re valami veteránt akkor ott bizony hajtépés lesz részemről ha a Lambómat ott hagyja 1 veterán. Véleményem szerint ha a veterán autók nem lennének külön kategóriába sorolva akkor így képzelném el a felhozatalt:

    T1: Veterán autók,
    T2: A Világ legtöbb eladott autói, teszem azt Suzuki, Mitsubishi, Toyota, stb stb!
    T3: Ide kerülnének a jelenlegi T2es autók persze a Veteránok a T1-be lennének... ( Azok a veterán autók kivételek, amik a mai napig igen csak jól mennek, és a mai napig nem szégyenkezik gyorsulásba)
    T4: A jelenlegi T3 kategória, megtolva pár autóval, esetleg Bugatti Veyron vagy ilyesmi.

    Véleményetek? Persze hozzáteszem itt azért erősen a realitásra alapoztam az elképzelésem, publikus gyorsulási adatokra. Persze hogy ez tényleg realisztikus legyen minden autóval kellene egy tesztet csinálni, ráadásul ugye úgy hogy új állapotba legyenek. Azt viszont mindannyian tudjuk hogy egy Diablo SV, Countach-ot, ill. Miurát nem igen szerez be az ember újonnan, hiszen annyira régi, és ritka autók, hogy a Lamborghini cég nem menne bele hogy legyártja őket 1 teszt erejéig.

    Vélemény?

    Need for Speed World Nickname: NORBI5528

  • Shokkolo

    addikt

    válasz Zoolee19 #50 üzenetére

    A beszt of, hogy a honlap se megy, ergó nem kicsi a baj ha már a webszervert is lelőtték :D :D :D

    "A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

Új hozzászólás Aktív témák