Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Bogyó bá' #26489 üzenetére

    Egyszer felültem huszi nemtudoménmijére (vmi sportos dög, majd előkeresem).
    Kicsike motor, szinte alig fértem el rajta, furcsa érzés volt. De felszállni rá???:D
    Nem azért, mert annyira öreg vagyok, csak hát lusta, és kevésbé hajlékony...:DDD
    Tornamutatvány volt kb. amit ha YT-ra feltöltenénk, mehetett volna a börleszkbe.
    Meg sem próbáltam menni vele... pedig biztos brutális erő volt benne (sor4 600),
    gyönyörű hanggal (szolid sportkipuff). Kár lett volna összetörni a gépet / magam.

    Ui: anno Safety Hungary-n a CB500-akra se volt egyszerű felülni... utána menni
    már adta magát, de valahogy ez az átlépős dolog, nekem sose volt világom...:D
    (Ja igen, a doboz, és annak tartókonzolja nehezítő tényező lehet adott esetben,
    márpedig doboz kell, mert különben hova rakom a cuccom, ha megállok vhol.:K
    Még egy robogónál van hely az ülés alatt, ezeken max. a szerszámkészletnek.
    Robogóknál is probléma nagyobb méretű sisak elhelyezése az ülés alá, nem is
    beszélve a gerincvédő elrakásáról. Pedig azt is jó elrakni, mert meleg nyári nap
    szerintem elég szar érzés full motoros felszerelésben mászkálni megállás után:
    most az, hogy ez vkinek nem tetszik, hát istenem... Nekem ez alapfelszerelés:
    kis Maján nem volt doboz, felkókányoltam rá, de úgy, hogy éppen be tudjak így
    állni vele a pincébe. Szükségmegoldás. Félig az utas ülésen volt, de tökéletes,
    mert utast soha nem kellett vinnem. Később, amikor már nem volt kényszer ez
    a pincés parkolás kapott rendes konzolt, és tudtam utast is vinni néha. Juhú...)

    csongi:
    "Csak azért kizárni egy járművet, mert nem szimpatikus a váz kialakítása..."
    Van ilyen, fogadd el.:D Mégpedig azért, mert semmi nem kényszerít rá... elég
    sokféle kialakítás kapható, van választási lehetőség, ha az embernek van zsé.
    Képzeljünk el egy olyan világot, ahol az egyetlen(!) kapható robogó az SH, és
    az összes többi batáros túramotor. Természetesen mennék SH-t venni. Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák