Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MadMancs

    veterán

    válasz pinnacle #64421 üzenetére

    Igen, voda most kicsit érdekesen működik. Új előfizetés, előfizetés módosítása, számhordozás, necces.
    Egyébként nekem úgy tűnik mintha növelték volna az ügyfélszolgálatosok számát, mert mostanában akikkel én beszéltem, nekem kellett megmondani mit csináljon. Kezdők.
    Pl itt ez a 4G, fogalma se volt arról hogy ezt ők is betudják kapcsolni. Azt csak megtalálta, a rendszer meg nem engedte nekik se. :DD

    APN nek nincs köze ahoz hogy 2, 3, 4, vagy 5G. Szóval nagy valószínűséggel nem fogja aktív 4G se felülírni a beállításaid. Mondjuk már az is érdekes miert elofizus APN-t állított be neked feltöltő kártyára.

    5Gb re egyébként ha a leállás miattira gondolsz, nem 100% hogy van. Nekem sincs az új előfizetéshez.
    1270 azt mondta csak azoknak jár, akinek megvolt már a SIM akkor amikor elsőt adták. Azt lehet ez is csak félrebeszélt. A lényeg hogy nem feltétlenül aktív.

    Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

Új hozzászólás Aktív témák