Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lexpakesos

    csendes újonc

    válasz Daffni2 #43049 üzenetére

    Szerintem nem ugyanaz a kettő. Hiszen a pék nem tudja ki vagyok. Nem kér személyit. A Voda kér. A pék nem tukmálja rám a kenyeret, de a voda igen, tukmálja a dolgait. Mondjuk annyira nem gáz az előre fizetés, csak furcsa na.
    Amúgy meg jó, hogy segítettetek, mert így nem írok nekik feleslegesen reklamációt, így meg nekik nem kell 4 hónap múlva válaszolniuk. Szóval viccet félre téve köszönöm :-).
    Különben mindig mikor olvasom a vodavédők írását, mindig rá kell jöjjek, hogy tulajdonképpen engem hatalmas szerencse ért azzal, voda előfizető lehetek. Én hülye meg mindenért csak morgok :-D
    Példa. A voda reklámban a rallypilóta úgy vezet, hogy 4G hálózaton telefonról nézi az utat a kihelyezett kamerák segítségével. Én meg Berzence és Nagyatád között konkrétan telefonálni sem tudok, mert 0, azaz zéró térerő van. De a csudának mászkálok én arra. De azért le van vonva az internet előre. Mert hát asztatat ők nem garantálják, hogy én minden esetben tudom használni. Persze a pénzt azt le tudják vonni, mert arra azért gondosan ügyelnek, hogy ki legyen építve a hálózat a bank és a voda között :-). Szóval én legyek megértő, de hát azért kérem szépen, nekik is meg kell élniük valamiből. Csak semmi jó fejség a pógárral. Adunk ilyen karácsonyi 50 megát ajándokba, mert a látszat az fontos. Igaz, hogy 4G-n azt lerántom pikkpakk, de az már az én bajom. Na mindegy.

Új hozzászólás Aktív témák