Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • morphin

    tag

    válasz n@p@lm #30912 üzenetére

    Pont tegnap olvastam erről, úgyhogy nem csak úgy benyögtem amit írtam.

    ,, ...Ebből következően a munkáltató nem utasíthatja a munkavállalót jogszerűen arra, hogy bankszámlát nyisson a munkavállaló valamely pénzintézetben. Kollektív szerződés ugyanakkor rendelkezhet arról, hogy a munkabér kifizetésére bankszámlára utalással kerül sor a munkáltatónál. Az Mt. 156. § nem tiltja ugyanis az Mt. 158. § (1) bekezdésétől való eltérést e tekintetben."

    Plusz még mielőtt valaki "külföldre" vinné a számláját:

    "További garanciális szabály, hogy a munkabér kifizetése – ide nem értve a nem magyarországi székhellyel vagy fiókteleppel rendelkező pénzforgalmi szolgáltatónál vezetett fizetési számlára történő átutalást – a munkavállaló részére költséget nem okozhat (Mt. 158. § (3) bek.)."
    LINK
    Ki van ez találva rendesen.
    Mellesleg én is CIB-nél vagyok már lassan 6 éve. CIBEZZ-ben amit most próbálnak teljesen megszüntetni a hihetetlen kondíció drágítással miközben ezt a csomagot pont olyanoknak találták ki, akik alig tartanak pénzt bankban, fiataloknak stb stb. Mondjuk egy éve már kapok rá rendszeres jövedelmet, de 26 éves koromig vígan használhattam volna.
    Keresnem kell mást...muszáj a netes fizetések miatt vmilyen olcsó fenntartású számla.

    Hogy kis ON is legyen...még mindig szét van esve az egész TréHóm oldal.
    Szerintem fogom magam és visszamegyek Dominosnak. Most nézem, hogy Tacskó és Madaras Tacskóban is 0THM és 6e-el olcsóbb függetlenül!! , mint a T-nél. Hol itt az üzleti politika!? :)) Vicces...jah MM-ban is csak 180.
    :U

Új hozzászólás Aktív témák