Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dedike

    addikt

    válasz 1430 #29136 üzenetére

    ..csak mint látható rosszul... :B

    (Viszont megint tanultam... :R )

    Jó szerencsét!

  • kali

    legenda

    válasz 1430 #29136 üzenetére

    köszi! :)
    a limitbővítőknél szerepel a leírásban, hogy; A limitbővítő szolgáltatások aktiválására naptári hónaponként egyszer van lehetőség.
    az is érdekes, hogy külön szerepel minden bővítőnél, hogy; x opció aktiválására naptári hónaponként egyszer van lehetőség díjmentesen. Minden további újra aktiválás után az opció havi díjával azonos mértékű aktiválási díjat számítunk fel.
    akkor most?!?! :DDD
    utóbbiból nekem nem jön le, hogy nem nyomhatnám végig külön - külön mindegyiket egy hónapban díjmentes aktiválással, hiszen ilyen utalás sehol sincs, mindegyiknél csak külön, és konkrétan adott opcióra írják!
    problémás ez szolgáltatós leírásilag, legalábbis nekem, na... :DDD
    igaz, sok helyen még a mai napig nem javította a szolgáltató a leírásokat, például a net&roll 1gb lte esetén még mindig csak a Mozaik L, XL, XXL díjcsomagok és a T-Mobile ikon LTE 200, 400, 600 díjcsomagok szerepelnek, amihez rendelhető, pedig ez április 01-től nem igaz... :N
    van még néhány ilyen, de nem kötekedek tovább, pláne nem veled, hiszen egyrészt nagyon segítőkész vagy, másrészt sokszor bebizonyítottad már, hogy 10 illetékes ügyfélszolgálatossal felérsz! :R
    van olyan számlám, ahol egy adott hónapban először aktiválva lett a sima net&roll 1gb, majd még szintén adott hónapban a net&roll 1gb lte, és utóbbi aktiválási díja is jóváírásra került, bár akkor nem a limit bővítése miatt történt a dolog, hanem lte hálózat elérése végett, de ennek nincs is jelentősége. :)

    dedike; már látom, vagy alkalmaz minket a szolgáltató, vagy beperel, mert reklámozzuk a kiskapukat... :))
    (hétfőn egész áldott nap panaszlevelet fogok írni, bár nem saját részről, hanem megbízásból, de tényleg sok a gond a "t-home" szolgáltatások ügyintézésével/számlázásával, ezt saját részről is tapasztaltam már, de legalább van tapasztalatom, mert a saját háborúmat már megnyertem velük szemben! :) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák