Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domerator

    veterán

    válasz madmike #12029 üzenetére

    madmike:

    1. van már olyan 500 megás, amin nincs túlforg díj.

    2. nem vagy egyedül, hogy nem értesz vele egyet... megért volna egy misét szétszedni, hogy a túlforgalmazásos csomagoknál mi hogyan van...

    a. nincs pontos adatod a szolgáltatótól
    b. a te mérésedet nem fogadják el
    c. nincs nekik olyan prog, amivel te pontosan tudsz mérni
    d. az ő "pontos" adatuk FIZETŐS sms-ben kérhető le és tájékoztató jellegű

    (ezek a tények mind ügyfélszolgálattal történt beszélgetések során hangzottak el, nem én találtam ki őket)

    Most már jobb a helyzet, mert csak lassítás van még a 30 megáson is, de az eddigi helyzet kifejezetten ügyfélellenes volt.

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

  • 1430

    senior tag

    válasz madmike #12029 üzenetére

    Akkor elnézést. :B Viszont 1Ft/10 KB = 102,4 Ft/MB *50 = 5120 Ft. Remélem csak a saját mérésed az 550 MB...

    cub3 #12032
    6 óránként frissül az előfizetői hívásforgalmi tájékoztató, és minden hónap 7. napjától "garantált" a helyes érték.

    Nordik #12043
    Nincs más teendőd, az első (fizetős) hívással aktiválod a kártyát, és 5 munkanapon belül kapod a 60 perces ajándék beszélgetést. Ja és ha ezek közül rendelted, akkor aktiválódott az első két ciklusra díjmentes Go!Net M.

    HGabor89 #12054
    Én még annyit tennék hozzá, hogy 3 hónapon belül legfeljebb engedéllyel lehet újabb akciós előfizetést venni, de szerintem így az ünnepek táján engedékenyek lesznek. :)
    Már nem feltétlen kérdik meg, kinek lesz, ha van a neveden előfizetés (és papírok sem kellenek), de mondhatod, hogy rokonnak.
    Amúgy címet telefonon is lehet módosítani jelszó ellenében.

    ''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Új hozzászólás Aktív témák