Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz norberto_th #91502 üzenetére

    Ohh.. Ne aggódj.. Ez semmi.
    Nekem volt olyan amikor a javításra leadott készülékem után 1 hónap múlva érdeklődtem a Telekom üzletben.. Türelmesen, naivan vártam, hogy mikor lesz kész.
    Szóval bementem és megkérdeztem mi van a telefonommal, mert telefonon nem tudták megmondani.
    Ügyintéző srác nézett rám furcsán, hogy még nem kaptam meg? Mondom még nem, mert mi van?
    Utána nézett a gépben és 2 hete beérkezett hozzájuk a telefon. Mondom az f@sza, mert sem értesítést nem kaptam, sőt telefonon mikor érdeklődtem, akkor sem tudtak segíteni.
    Hátramegy valahova, matat úgy 5 percig, előszed egy zacskót amiben ott volt a telefonom.. Ránéz. Mutatja a dátumot, hogy xy ekkor és ekkor már rég beérkezett. Nem érti mi lehetett, hogy nem kaptam még meg.
    Mondom jól van fátylat rá, akkor elvinném.. Azt mondja, az nem lehet, mert postán fogják kiküldeni..
    Mondtam neki az nem lehet, mert én innen telefon nélkül nem megyek el...
    Aztán tanácskozni kezdtek, hogy megkaphatom-e a telefonom. Mondtam nekik, hogy ne diskuráljanak sokáig, mert kurva nagy gáz lesz, hogy a mulasztásaik után még oda sem akarják adni a telefonomat és még várjak x napot míg kiküldik postán..
    Aztán csak odaadták...
    Vicc azért, hogy meg kell küzdeni a telefonomért..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák