Új hozzászólás Aktív témák

  • syIex

    veterán

    Sziasztok!

    Most fog lejárni az előfizetésem és elég sokat fizetek havonta, szóval készülék nélkül elég jó díjcsomagom lenne viszont ugye akkor nincs készülék és arra biztosítást teljes körűen. Jelenleg egyáltalán nem sok szerintem amit adnak, mert ahhoz képest, hogy 15K felett fizetek minden egyes hónapban 60500 Ft vonatkozna jelenleg bármelyik készülékre kedvezményként ami vicc, mivel megnéztem új előfizetőként 90 ezer...Viszont a havi díj kedvezmény ami készülék váltás nélkül van az már tetszetős, mert 11K havonta ugyan ezek az opciók amiket most használok Next M-ként, csak ugye már más a neve. :)

    Az új iPhone-t szeretném mindenképpen majd kihozni a kérdésem az lenne végül, hogy érdemes-e megvárnom amíg lejár a teljes hűségidőm és úgy várhatok több kedvezményt, mint előző alkalommal (6S akkor jelent meg és 120 körül kihoztam előrendelésből a "legkisebb" változatot). Vagy már csak ezek a vicces kedvezménynek nevezett dolgok vannak és telefonra nem igazán éri meg el vesztegetni ezt, hanem inkább díjcsomag kedvezményre? :U

    The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

Új hozzászólás Aktív témák