Új hozzászólás Aktív témák

  • Sragi

    őstag

    válasz ANDROID??? #38978 üzenetére

    Igen sajnos,hiába kérdeztem meg a szomszédot.Őket nem érdekli a 3G dolog ami persze érthető is.A legfőbb probléma a 3G/egde problémával van.De van ,hogy sima térerő sincs.Csak az nagyon ritkán.Sajnos a Telenor sem jobb.A Vodafone meg annyira szánalomra méltó.Egy kis kitérő: Anno ugye a T itt fejlesztett aztán a Telenor(abban az időben Pannon) ők is meglépték a 3G-t.A vodafone azóta is szart rá megcsinálni.Mindegyik szolgáltató azzal a hülye LTE-vel karatézik.De könyörgöm még normális lefedettség sincs.Akkor meg miről beszélünk? Mind ezt 2014-ben lassan. Mosonmagyaróvár közel 30 ezres város.van ,hogy a buszpályaudvarnál nincs térerőm a nagy Tesco mellett.Vicc komolyan.Ilyen is csak ebben az országban lehetséges.. :W
    Na eltávolodtam sorry :B
    Egy megoldást látok ,ha tömegesen bejelenti a szomszédságom és az utcában élő emberek akik T-t használnak.Mondhatnám azt is,hogy tök mind egy mert van Wifi úgy is azt nyomatom de ha nincs akkor ha már előfizettem az "olcsó" mobil netükre akkor had tudjam már használni normálisan.De az legmegdöbbentőbb ,hogy volt rendesen 5 éven keresztül bármiféle hiba nélkül.Most meg... :((

Új hozzászólás Aktív témák