Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz csaszi75 #133668 üzenetére

    Akkor nem csak nálam áll ez fent, nem tudom miért nem tudnak több kedvezményt adni a régi ügyfeleknek mint az újaknak.

    HoTaZo
    Mindennel lett kalkulálva és ezt dobta a gép neki. Sajnos akkor nekem nincs szerencsém. Mikor a TV-t vettem náluk akkor mondták hogy nem kell kivárni a 2 évet hanem akár pár hónap után is lehet új készüléket vásárolni csak annyi hogy semmi kedvezmény nem lesz, plusz esetleg kell valamennyi kötbért is fizetni, bár ebbe nem vagyok biztos. Amikor a 2 év környékén vagyok akkor már megkapom a kedvezményt. Szóval akkor ha lejár napra pontosan a szerződésem, valószínű akkor se lesz nagyobb a kedvezményem, max pár forinttal.
    Írtam azért nekik egy levelet ezzel kapcsolatban hogy nem tartom korrekt hozzáállásnak ezt a részükről, mert nem a legkisebb csomagom van hanem beszélgetésből közepes, internetből meg a korlátlan, szóval a havidíjam is magas. És mellette meg egy csomó mindent vettem náluk telefon tablet óra drón tv, szóval a költésem bőven milliós összeg mióta náluk vagyok. Ennek ellenére meg kevesebb kedvezményt kapok mint egy új belépő.

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák