Új hozzászólás Aktív témák

  • slice14

    veterán

    Sziasztok! Sajnálatos módon olyan helyen lakom, ahol nincs vezetékes net 500m-es szakaszon. Ezért esélyem sincs vezetékes netre. Így jelenleg Hello Data-t osztom meg mobilról, viszont ez nem tulságosan akku kimélő. Gondolkodom azen az új Gigaerős Net+ csomagon MultiSIM-mel a routerbe dolgon. Ez így a szolgáltató szempontjábol mennyire elfogadható. Elég sok adatforgalmat generálok havonta (100+), mivel töbnyire otthonról melózok + szabadidőmbe streeming szolgáltatásokat használok (nem torrentezem). Illetve lehetséges új előfizetést hűség nélkül kötni? Korábban már voltam Telekomos, akkor Dominóról tudtam váltani előfizura hűség nélkül. Csak aztán mikor beakartam köttetni a Telekom-os vezetékes netet és TV-t, 3 hétig szivatott a szolgáltató hogy be tudják kötni, és a végére kiderült hogy mégsem. Így kötöttem ki a Telenyomornál.

    Valamint van egy Tp-Link Archer c5 v4 AC1200 routerem és usb LTE modemmet dugnék rá, viszont attól tartok hogy nem támogatja az LTE modemeket. Azt találtam valahol hogy ennek a routernek a v2.1-es verziója támogatja az LTE modemeket. De ha az támogatja, az nem azt jelenti hogy az újjabb verzió is támogatná?

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

Új hozzászólás Aktív témák