Új hozzászólás Aktív témák

  • uffneked

    aktív tag

    válasz Cathfaern #760 üzenetére

    Najó, elég.
    Elkezdtem írni a hozzászólást, de lefagyott a gép, és mire megint ment már jött ez a hsz is. 1 hszba írom ha nem gond, nehogy rangnöveléssel is vádoljatok.(Lelkes újonc)
    Szóval.
    1. Nem áll szándékomban illegális jákékokat telepíteni a konzolomra, mivel kb. 4-3 játék, ami épp érdekel megvan.
    2. A GTA-sorozatot végigjáccottam 1-től a san andreasig, és nem töltöttem le őket, mer mire lejön 64k-val a cucc megkapom a fizetésemet, és megveszem. Azért nem érzem magaménak a psp-s átiratot, mert sokévi megszokás után , és mivel nem volt eddig még konzolom, nehezemre esik az irányítás, ami nem lenne baj, mivel gyorsan meg lehet tanulni, viszont elrontaná a GTA-ról kialakult pozitív véleményemet, értsd csalódást okozna. Volt szerencsém haver gépén kipróbálni, és nem kell.
    3. Adódik a kérdés, hogy minek nekem akkor az a homebrew dolog... Namost, azért, mert szeretnék megismerni új programokat, amikkel színesebbé, egyedivé lehet tenni a psp-t, mert elég sablonos, hogy ugyanúgy néz ki, ugyanazt tudja, és ez valami mássá teszi, amiről megismerem, és tudom, hogy az enyém. Nameg minek vettem bele 2gigás sticket, ha csak mentegetni akarok??
    4. Másik kérdés, hogy minek nekem ps1 emulator, ha nem volt konzolom. Namost van egy csóró barátom, aki eladná nekem az összes játékát (eredeti), hogy a pénzből vehessen megának egy psp-t. Ilyen egyszerű ez.
    5. Azt meg nem igazán értem, hogy miből következtetted ki, hogy nekem ott fityeg a polcon 200 játék másolásra várva. Talán mer ott a moderátor helyett a nevem alatt a lelkes újonc van? Elnézést érte, nem vagyok egy gépfüggő típus...

    Idézlek: ''nagyon visszafogtam magam most''

Új hozzászólás Aktív témák