Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz Real_Necro #8998 üzenetére

    Ez így van. És nem tajtrészegen is lehetnek jó értelemben vett agyament történések,miként józanul is történhetnek vállalhatatlan dolgok (mindkettőről tudnék beszélni). Valóban jórészt a résztvevőktől függ, de azért az a tapasztalat, hogy a mértékletes, szalonspiccig menő, esetleg azon kicsit túllépő italozás segíti a buli éledését, a túlzott alkoholizálás megöli. Értelemszerűen ez egy általánosítás, tehát nem igaz mindenre, és értelemszerűen a vendégek is különböznek, van, aki iszik, van, aki nem. Ez sokszor úgy jelenik meg, hogy néhány spiccesebb úriember le sem jön a táncparkettről, amivel kedvet/bátorságot ad azoknak a józanoknak, akik amúgy nem mennének fel oda.

    A talajrészegség, dülöngélés szerintem sem lakodalomba való, ez a párral szembeni tiszteletlenség.

    Én amúgy - sok vőfély/ceremóniamester kollégával ellentétben - nem iszom az esküvőkön, leszámítva azt az esetet, ha én viszem ki a tortát, mert utána mindig megiszok egy kabalasört. De józanul is tudok vidám ceremóniamester lenni.

    Mikor is lesz a nagy nap?

    Killerjohn: ha közelebbi haverok leszünk esetleg, juttasd eszembe, hogy most majdnem azt írtam, hogy menj a ...ába :DDD

    Azért nehogymán én legyek itt a legidősebb???

    [ Szerkesztve ]

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák