Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slowman

    aktív tag

    válasz wfalcon #5049 üzenetére

    Hát pl.: a mindenki által szidott akkumulátor fedél az elég gagyi megoldás több okból is. Roppantmód gagyi műanyag de csak a fedél és nem is értem miért nem ugyanabból a műanyagból csinálták mint a többi részét :U, mert az frankó. A z akkukat csak úgy rakhatod bele, hogy előbb a belsősor utána a többi mert beleszorul az akku és nagyon nehéz kidzsúdózni belőle ;] .A fedélen igen fura a + és - jelölés könnyen fordítva lehet belerakni (mert a fedélen van ami nem abba a síkba van kinyitva ugye mint az akkuk) és az nem feltétlen előnyös, nekem sikerült már, de nem kapcsoltam be. Mindig ellenőrzöm mielőtt rácsuknám a fedelet. Szóval nekem az az egész akkumulátor tartó úgy gagyi ahogy van. És ez azért ilyen szembetűnő mert a többi része tényleg jó minőségű.
    A kevés gombot is kicsit bajos használni, és így menübe turkálni. Amúgy menün kívül tökre elegendő de menübe kicsit kevés, hogy kényelmesen mászkálj benne.
    Az töltöttségjelzésre valamit kitalálhattak volna, mert kissé betojtam, először mikor abbahagyta a villantást de minden működött és a kijelzőn is látszódtak a számok csak ilyen furán halványan villódzott a kijelző fénye :U . Aztán kicseréltem az akkukat és már jó is lett. Szóval ez nagy hátrány, hogy nem tudod, hogy mikor fog lemerülni.
    Ezeket leszámítva egy igen jó kis vaku és ennél csak gagyibbat találhatsz. És ezekkel a dolgokkal simán együtt lehet élni, ha megszokod, hogy hogyan tegyed bele az akkut és megszokod a gombok használatát és kombinációit. A töltöttségkijelzését illetve nem kijelzést továbbra sem tartom egy jó dolognak.
    Egyedi akármi szerintem, de lehet ilyen volt mindig is, csak újkorába nem láttam és most tűnt fel. Ahol össze van illesztve a vaku kicsit mozog illetve billeg, de tényleg csak minimálisan, és lehet csak engem zavar, ilyen vagyok :D . Másnak lehet fel sem tűnt volna. De gondolom azt nem is kell mondanom, hogy ne vadállat módon forgassuk és billegtessük a fejét ;) .
    Röviden gagyi akkufedél, kicsit kevés dedikált gomb, és nincs töltöttség jelzés.
    Remélem nem tűnik túl negatívnak, de itt most nem volt lényeg az, hogy részletezzem milyen egy iszonyat jó kis vaku ez, hanem az általam észrevett össze hibáját elmondjam. És asszem hogy 3 dolog közül 2 csak megszokást igényel és már nem is tűnik fel, a 3. meg hát hiba, szvsz nem gázos annyira. Én nyugodt szívvel tudom ajánlani nem fogsz csalódni benne. Elég háklis vagyok a dolgaimra (főleg a fotós cuccaimra), és nem bántam meg, hogy megvettem. Remélem segítettem a döntésbe. ;)

Új hozzászólás Aktív témák