Új hozzászólás Aktív témák

  • Xantomas

    őstag

    válasz hcs57 #12318 üzenetére

    Hely, és szerszámok megvannak hozzá, de nem vagyok hivatalos, sem maszek szerviz.
    Mint minden műszaki termékhez, aminek van hivatalos szervize, a gyártók kiadnak egy service/maintenance manualt. Tartalmazza az adott termék robbantott ábráját alkatrész listáját. Ezek általában 5 év után, a támogatási időszak végén, de inkább jóval korábban, mennek publicba vagy elérhetőek a 3rd party szervizek számára is. Amivel ez nem történik meg, és elterjedt dolog (és a 17-70 mint legolcsóbb SDM-es obi elég elterjedt a mai napig a motor hibája ellenére), akkor a terméket használó közösség általában a saját javításait szokta dokumentálni, lásd pentaxforums.

    Nyilván egy rendes manual nélkül nem fogok nekiállni szétszedni, veszélyeztetve a működését.

    A másik fele teljesen mellékes.
    A Camera Kft jól elvan a Canon támogatásával. Monopol helyzet, válogathat az ügyfelek közt, meg is teszi. Priorizál honnan jön nagyobb bevétel, adott munka kapacitással, ennyi. Nekik jó, nekem nem.

    Mindegy, fátylat rá, ahogy, és amit írtál, az két értelmű volt, pláne a záró 2 ponttal, én meg túlreagáltam.

    [ Szerkesztve ]

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Új hozzászólás Aktív témák