Keresés

Aktív témák

  • Samus

    addikt

    sziasztok. problémám van, és olyantól várok segítséget, akinek felmerült ugyanez, és megoldotta (win reinstall nélkül, mert úgy nekem is menne :)) ). szóval live messenger 8.1, hivatalos, nem béta, valamint a szintén hozzá tartozó plus fentvan, egy darabig semmi gond nem volt, minden jó, ment működött, volt, hogy napi 14órát voltam bejelentkezve (közben persze otthon sem voltam :DD ), és nem volt semmi baj, mostanában viszont fél óránként lefagy a géppel együtt, tehát csakis a restart segít, jó, tudom, hogy a WLM nem a stabilitás mintaféldája, de ezt MINDIG megcsinálja, nem csak véletlenszerűen. ha winamp megy, akkor mintha kevesebb ideig bírná (hiába az nélkül indítom, akkoris fagy egy idő múlva), ez mitől lehet? frissítettem a WLM-et hiatalos oldalról, de semmi sem történt.... valami ötlet?

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    válasz Belba #1839 üzenetére

    Ndruu: nem, nem poros a gépem, rendszeresen porolom (kompresszorral, 5bar nyomással :D), valamint nincs tele a gépem memóriája (2 GB Ram, ebből használt kb 350, de win alat soha nem volt több 450nél), a programoak törlöm (ami nem kell) viszont nem értem hogy jönaz ideiglenes fájl a zenehallgatáshoz... végülis mind1. a legnagyobb baj az, hogy nem szeretek kísérletezni, mert minden lefagyásnak az az eredménye, hogy a következő induláskor az utorrent kedves módon ellenőrzi a letöltéseket, ami mondjuk 7-8GB-s állománynál necces... de valahogy ráuntam a live-ra, Mercury 1.9-et ([link] használok most, ugyan hiányzik pár dolog a live-ból, de alapjában véve a progi sokkal profibb.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    válasz Belba #1935 üzenetére

    nem a lefoglaltság miatt fagy. a torrent kliensem 3megát eszik, és 2% proci kihasználtság... (MAXIMUM) egyszerűen valami gond van... a WLM nekem mindigis kicsi lassú volt bejelentkezés után 5mp-ig (szűz win-nél is), de mots kipróbálom a 9betát, ha meg tudom szerezni.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Aktív témák