Keresés

Aktív témák

  • vante

    aktív tag

    válasz TeeJay #6021 üzenetére

    Ha msn-en akarsz ennyit, akkor felejtsd el. Mert eleve az msn le van korlátozva, azt hiszem 3 fájlküldés egyidőben max, és valami minimális kb/s-al. Ezt MS-ék csinálták így, gondolom nem akartak p2p hálózatokat.

  • djyuri

    őstag

    válasz TeeJay #6021 üzenetére

    Szia

    Ez szerintem szolgáltató ütközés. Mert fele msn partneremnek teljes sávval küldi...a maradék felének 1-2k...a többinek meg 0-án áll egyfolytában.
    Van olyan is,hogy akihez nem tudom msn-en átküldeni,azt felveszem skype-ra és ugyanabban az időben próbálva a skype-on full megy hozzá a cucc.
    Egyszer még a 7-es msn korszakban Popey37 nevű prohardver kollégánktól egy megával kaptam egy háttérkép pack-ot,amit azért csak 1Mbit/sec-el jött,mert akkor ekkora volt a maximális letöltésem,de Neki akkor már 15-20 mega volt.

    Én inkább arra gondolok még,hogy protokoll ütközések vannak. Akár a szolgáltatónál,akár a user gépeknél.
    Én ezért keresem azt a protokollt,amivel az msn kommunikál. Csak még nem kaptam választ rá:( Mert lehet a közös cfosspeed használat megoldaná a problémát egyszer és mindenkorra.

    Nordik Szia, így van...ugyanezt írnám le ismét :)
    vante Szia, Neked is ezt tudom mondani,amit fentebb írtam.

    E mellé még hozzá teszem,hogy a zuglóba küldendő fájlok a legérdekesebbek,mert egy napon belül és egy bejelentkezésen belül képes hol maxon menni,hol pedig 0-án állni és megszakadni a fájlküldés. Warez beírások elkerülése végett fényképek küldése van 99%-ban,ami család,,saját zenei készítmény,esemény,játék,elkészült tárgy lefotózásából adódik. tehát biztos nem az van,hogy az MSN-ék azért fogják,mert crack vagy torrent,vagy zene van benne.

Aktív témák