Új hozzászólás Aktív témák

  • PazsitZ

    addikt

    Megvettem a HP mini 5101 -est. SZülinapi ajándék gyanánt magamnak :D Már erről írok.
    Notebookstoreban 75500ft volt akciósan 3 év garival. Angol azaz int. bill., de ami tetszett, hogy fel is volt már alapből cimkézve magyarra :)
    Eddig nagyon tetszik, gépelni is egész jó rajta. A touchpad pedig úgy tűnik csak megszokás kérdése, egyre jobban megy a használata.

    Egyébként néztem, jó a 311-es is, az 79000 lett volna, de nekem felesleges a plusz video teljestmény másban meg nem jobb. Az aksi szvsz. kb. annyival nagyobb hozzá, mint amekkora a teljesítménytöblet és csak 1 év gari van hozzá.
    Igaz nagyon még nem hajtottam meg, de nem eddig egyáltalán nem tűnik hangosnak a venti, főként a PC-hez képest :D.

    Bár a kis felbontást még szokni kell, de hát egy apró netbooktól nem is várhat többet az ember :D Ebben még talán jobb valamivel (bár azért nem sokkal!) a 311.
    Ami még tetszik, hogy rákötve a monitorom pedig szépen kiterjeszthető az asztal 1281x1024-es felbontással.
    Tehát sok esetben lehet a PC-met sem kell majd bekapcsolnom sima netezéshez. :D

    [ Szerkesztve ]

    - http://pazsitz.hu -

Új hozzászólás Aktív témák