Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steelmanus

    addikt

    válasz mrszitya #27915 üzenetére

    Nekem nem fut sandboxban a flash. es sosem fog futni, amig tiltani lehet.

    (#27916) xabolcs Mivel eleve tiltva van a sandbox, es a Nightly-t csak azert tettem fel hogy lassam mikent viselkedik, meg kiegek sem voltak telepitve, fokent nem a FlashBlock, mert azt mar alapbol nem teszem fel, csak mint furcsasagot irtam be, nagyjabol 1/2 orat volt a gepemen.

    (#27917) DS39 Sokmindenben egyet kell hogy ertsek Veled, de hidd el, ha felvasarolnak a Mozilla/FireFox duot, be is fejezem az utolso olyan verzioval ami meg eredeti, es szamomra megfelel. Nem erdekelnek a trendek, divatok, sok ilyet megertem mar, es lattam hogy mive valtak, vagy semmisultek meg. Gondolod hogy a Chrome mindig fog szarnyalni, hiszen mar most lassult a novekedese, es egyszer ugymond telitodik a piac akkor mi lesz? Lesz harom, ill. csak ketto, mert ugy hallottam hogy a Safari-t mar nem fejlesztik Windows-ra, gondolod hogy csak ketpolusu lesz a bongeszok piaca? Nem elkepzelhetetlen. Legyen, de engem az mar nem fog erdekelni.

    (#27918) kranazoli Roviden, rossz nezni azt a generaciot akit a gep ural es nem forditva. SMS szakitas a masikkal, utazok a buszon unatkozik az illeto, elo a kutyut dumal de nem mond semmit, konnyu mert a masik fel nem latja, szep jovo.

Új hozzászólás Aktív témák