Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz sonar #67315 üzenetére

    Ha biztos külön csoport ez, akkor én adnék neki egy külön profil/telepítés párost. Én is valamelyest tab-halmozósan nézek youtube-ot, és kapott is egy ilyen párost. Ha youtube-kell, akkor a saját ütemében nézősen, a youtube "tab-pakkom" indítom, és babrálom.

    Kb ez az alap ötlete annak is, hogy az alapértelmezett-böngészős link megnyitás is külön profilt/.exe-t kapott, mert így megint elkerülöm /-tem, hogy ha bármi, ami olyan program,hogy indítana böngészőt, akkor ne a mindennap használt, alapértelmezett, teletabozott böngészővel töltse be magát, meg mindenét, hanem egy erre beállított alapértelmezettként privát módos böngésző:
    -Ha véletlen katt, vagy olyan gomb amiről nem tudom, hogy böngészőt nyitna? -böngésző gyorsabban nyílik, ha zavarna már kiXelem.... vagy ha be is tölt nem sütizi be magát az alap folyamomba
    -Ha direkt katt: nincs alap keveredés, meoldom abban az ablakban, de ha kell máshova másolom a linket.

    [ Szerkesztve ]

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák