Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    Nem tudom mennyire éri meg a főticketet (amit nem tudom hol is kéne megcsinálni), de:
    Jelszókezelős-bonyolultjelszavas firefox sync használók figyelmébe ajánlom,
    hogy jelenleg nem egyezik meg a beviteli mezőkbe írható karakterek hossza a sync/FF-account körüli oldalakon. Ha belépénénk, vagy emailcímes "elfelejtettjelszavas" helyreállítást igénylunk, hosszabb jelszó fér oda, mint a belépés utáni jelszóváltoztató felületen! Szituáció:

    Volt egy régebbi hosszú, bonyolult jelszavam, most megváltoztattam :
    Belépek A jelszóval, elfogadja.
    Váltanám B jelszóra, azt írja password incorrect.
    Jelszóhelyreállítok emaillel, az az oldal elfogadja B jelszót.
    Belépek B jelszóval, elfogadja.
    Váltanám C jelszóra, azt irja incorrect.

    A-val, és B-vel is be tudtam lépni, de A-ról B-re nem tudtam váltani!

    Oké 80 karakteres, tényleg mindent tartalmazó jelszavak, DE:
    Egyik felület nem fogadja el, másik igen.
    Ahol el lehetne róla váltani az nem fogadja el, és az emailes reset SYNC-adat törlésével jár (csak a szerókon).
    Nem tudom, hogy mi a limit, lehet, hogy "TE" már felette vagy, így SOS jelszócserénél lehet, hogy megy a sync a levesbe.

    Nem, nem szűrtem rá, hogy mi a limit, és hogy melyik mező tényleg ami nem fogadja el a dolgokat, mert nincs sync-em így nem izgat. De nem látok más okot arra, hogy ha egy adott jelszóval be tudok lépni, akkor az más felületen miért nem elfogadható, mint rossz szerver oldali beállítás. :R

    [ Szerkesztve ]

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák