Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz Immy #64908 üzenetére

    Én emiatt (is) raktam fel két telepítést (főverziós ff-ból) hajdanán (2 profil egymás mellett, 4 lehetséges munkamenet, ha a privátokat is beleszámoljuk). Abból most lett 4 telepítés (+privátjaik ha kell) és 5-7 profil, és érik hogy bővítem... (csak a nagy telepítőt kell használni nem a kicsit [40-70 MB vs 10-15], az rákérdez, hogy hová akarod rakni, meg a profilmanagert kell kitapasztalni)

    Sajnos a privát böngészés az egy különálló konténernek számít amin módosítani nem lehet (ha egyik privát ablakban belépsz -ugyanazon telepítés, és futó profilja- újabb privát ablaka látja mit csinál az elsőszámú[próbáld ki..]), de a fenti Multi account containers, vagy a temporary containers addon is ezt megkerülendő szeparál mindent amit szeparálnak (nézz utána leírásaikban bármelyiket is választod) nem privát büngészési mundkamenetben. Ez a FF, és a TC készítőjének megoldása erre a problémára. De ha arra jutsz, hogy valami amit állandóan használsz kéne, úgy, hogy a másik állandó amit használsz az ne menjen állandóan, akkor 2 profil kell... Ha gondolod, hogy ezek kellhetnek egymás mellett (de nem biztos), akkor én személy szerint 2+ telepítéseket ajánlok firefoxból [csak ne indítsd el mind a kettővel ugyanazt a profilt...], így az egyik futó exe az egyik, a másik a másik profilt használja külön nyithatóan, külön zárhatóan, egyiket mindig frissítve, másika meghagyva x-y verzióval korábbin, és hasonlók...

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák