Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz csferke #42730 üzenetére

    Szerintem rossz nyomon jársz (bővítményekhez nincs köze), egyébként a Firefoxot lehet indítani csökkentett módban is, de akkor a hardveres gyorsítás teljes hiánya miatt a térkép szinte használhatatlan lassúságú.

    Van lehetőség új profilt is készíteni, ami alapértelmezett "szűz" beállításokkal fog futni. Ezt mondjuk én azért csináltam, mert akarok majd egy teljesen új Firefoxot konfigurálni, tiszta lapról indulva:

    Profiles.ini:

    [General]
    StartWithLastProfile=0

    [Profile0]
    Name=Régi
    IsRelative=1
    Path=Profiles/jjjtgfps.default
    Default=1

    [Profile1]
    Name=Új
    IsRelative=1
    Path=Profiles/ydkki1bc.new

    ---------
    Az általad tapasztalt jelenség, a feketedés nálam mindig is fennállt, mióta egy Intel iGPU alaplapot használok. Chrome jobban tűrte, ezért a térkép használatához mindig azt vettem elő.

    Most azt csináltam, hogy a BIOS-ban (UEFI) a GPU Shared RAM értékét Auto-ról felnyomtam 1GB-ra, a próba kedvéért. (De nekem összesen csak 4 GB RAM van.)

    Elkezdtem tesztelni az utcanézetet. Néha ugyan beugrott fekete rész is, de rögtön fel is töltődött képtartalommal, nem halt le. Úgy tűnik, most jól bírja.

    Process Explorer:

    Mindent összevetve, szerintem itt a GPU-memóriaigény növekedett, azért fekteti ki géped.

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák